Reklama

Reklama

Modowy wzorzec księżnej Meghan

Skąd inspiracje czerpie jedna z najlepiej ubranych kobiet na brytyjskim dworze? Wszystko wskazuje na to, że tajemnica modowych wyborów księżnej Meghan została odkryta - stylowa żona księcia Harryego wzoruje się na popularnej hollywoodzkiej aktorce.

O "efekcie Meghan" - zjawisku do złudzenia przypominającym niegdysiejszą obsesję na punkcie stylu Kate Middleton - napisano już wiele. Nie bez powodu zresztą. Bo choć Meghan Markle zasłynęła nienagannym gustem i smykałką do strojów na długo zanim związała się z księciem Harrym, to właśnie z chwilą wkroczenia do rodziny królewskiej dawna gwiazda serialu "W garniturach" stała się istną kreatorką trendów, na której wzorują się miliony kobiet uznających ją wręcz za współczesną ikonę stylu.

Reklama

Czy na wyrost - zdania są podzielone. Odmówić księżnej Sussex elegancji i konsekwencji w kreowaniu swojego wizerunku jednak nie sposób. Dziś jej nazwisko to synonim współczesnego szyku oraz iście królewskiej klasy wyrażonej za pośrednictwem nie tylko nienagannych manier, ale i perfekcyjnie skomponowanej garderoby.

Fenomen popularności strojów Meghan tkwi, jak się zdaje, w umiarze i niesłychanej umiejętności balansowania między formalnością ubioru, a podążaniem za najnowszymi trendami. Słynie ona wszak z upodobania do nowoczesnej elegancji spod znaku nienachalnie podkreślających figurę ołówkowych spódnic, doskonale skrojonych płaszczy i efektownych - choć nie efekciarskich - a zarazem zawsze adekwatnych do okazji sukienek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje