Reklama

Reklama

Mój modny mężczyzna

Zabiegane przed świętami nie zawsze pamiętamy o tym, że i nasz mężczyzna powinien odpowiednio wyglądać. A zbliża się sylwester! Zajrzyjcie dyskretnie do jego szafy i sprawdźcie, czy ma co na siebie włożyć...

Tegorocznej zimy mężczyzna ma być męski. Żaden tam metroseksualizm, tylko klasyczna, brytyjska elegancja. Doskonałe tkaniny, klasyczne wzory, iście brytyjski deseń na krawacie - tak powinien wyglądać wasz mężczyzna na sylwestra.

Modne są kolory żywe, ale nie jaskrawe. Dużo błękitu, który znów święci triumfy, bieli i granatu, a w dodatkach dominuje ciemna czerwień i bordo, złamane kolorami ziemi w jasnych odcieniach piasku.

Garnitur powinien być granatowy, grafitowy, może to być także brąz, który nieśmiało wraca do łask w męskich ubraniach. Bardzo modne są zestawienia monochromatyczne - na przykład wszystko w czerni, w różnych odcieniach - a także prążki, swetry i pulowery noszone pod marynarką, chociaż na tę gorącą noc nie polecamy - z taką ilością ciuchów w gorącą sylwestrową noc mężczyzna się ugotuje. Wracają dwurzędowe, mundurowe zapięcia!

Reklama

Co jednak zrobić, jeśli impreza, na którą się wybieracie, nie jest z gatunku garniturowych, a i wasz mężczyzna konsekwentnie trzyma się jak najdalej od tych części stroju? Można wybrać strój środka: trykotowa koszulka lub lekki pulower i sportowa marynarka lub garnitur. Gdyby i ten wariant nie przeszedł, to na szczęście w dżinsach i koszuli też można być eleganckim.

www.tutej.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje