Reklama

Reklama

Na plaży bądź sexy!

Staranny dobór kostiumu może sprawić, że będziesz wyglądać seksownie, a mężczyźni nie będą mogli oderwać od ciebie wzroku.

Na opalone ciało idealnie nadają się w tym sezonie wszelkie połyskliwe bikini, złoto, srebro, w zależności od karnacji. Fantastycznie odbijają światło,czasami rażą, przez co być może nie widać mankamentów urody. Wyjątkowo modne w tym sezonie groszki i falbanki dodają uroku, subtelności i kokieterii. Nawet z leciwej już nimfy potrafią uczynić,chociaż na chwilę, plażową nimfetkę. Równie ważny jak deseń, czy kolor, jest krój. Tutaj jednak pojawia się problem, bo mimo iż kostium to mały elastyczny skrawek materiału, potrafi z figurą uczynić cuda, albo kompletnie zdeformować plażowiczkę. Nie każda ma figurę modelki, albo smukłego źdźbła trawy, ale każda chce wyglądać seksownie. Jednak dziewczyny o krąglejszych kształtach mają tendencję do wciskania się w stroje za małe, przez co pojawia się problem z wyskakującym sutkiem, majtkami wchodzącymi w pośladki, czy wylewającym brzuchem. Za ciasne, nie oznacza apetyczne. Za duże natomiast wcale nie schowa tego, czego nie chcemy pokazywać. Majtki o dwa, trzy rozmiary za duże smętnie zwisają na pupie, nadając jej kształt smutnego worka na piasek z plaży.

Reklama

     Styliści zachęcają do biżuterii plażowej, zazwyczaj drewnianej, w stylu safari, która dodaje elegancji i rasowości nawet najbardziej pospolitemu strojowi. Polki jednak uwielbiają popadać w skrajności. Wybierają albo kompletny brak biżuterii i stare rozczłapane japonki, albo dwa złote łańcuchy, złote kolczyki do kompletu i 5 centymetrową szpilkę. W modzie są również tatuaże, najlepiej smoki, delfiny, kwiaty i upadłe anioły. 
 Anka Słowiakowska  

Dowiedz się więcej na temat: sexy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje