Reklama

Reklama

Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

Kate Hudson, a także Nicole Kidman, Jennifer Aniston i Halle Berry, zostały uznane przez amerykański magazyn "People" za najlepiej ubrane gwiazdy 2003 roku.

Z kolei Britney Spears, Lil' Kim i Mariah Carey uznano za osoby, które nie mają najlepszego gustu pod względem doboru kreacji.

W specjalnej edycji magazynu "People", która ukazała się w kioskach 11 września, Kate Hudson została uhonorowana jako najlepiej dobierająca stroje aktorka. Jej styl podobno jest doskonałym odzwierciedleniem hippisowskiego ducha, który w niej drzemie. Nie bez powodu otrzymała tytuł "Free Spirit" (ang. wolny duch).

Z kolei styl, w jakim ubiera się Nicole Kidman, określono jednym, ale za to znaczącym słowem "The Goddess" (bogini). Australijska aktora słynie bowiem z elegancji i nienagannego zachowania.

Reklama

"The Purist" (purystka) to określenie, które przyznano kolejnej wyróżnionej - Jennifer Aniston.

Halle Berry ubiera się z kolei tak, iż idealnie podkreśla swoją figurę i przez to jest gwiazdą każdej imprezy, na której się pojawi. Robi to jednak na tyle umiejętnie, że znalazła się wśród tych najlepiej ubierających się (określenie "The Showstopper").

Eksperci poproszeni o wybranie najgorzej ubierających się gwiazd, wskazali bez większych kłopotów na Lil' Kim, Britney Spears, a także Winonę Ryder i Cynthię Nixon.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy