Reklama

Reklama

​Najmodniejsze jeansy według Chanel mają kolor jaskrawego różu

Na pokazie legendarnego francuskiego domu mody pojawił się interesujący kolorystyczny akcent. Marka słynąca z upodobania do klasycznego połączenia czerni i bieli swoją najnowszą kolekcję wzbogaciła o kolor gumy balonowej.

Chanel przepowiada, że jeansy o tej barwie będą królować w naszych wiosennych garderobach.

Reklama

Swoją najnowszą kolekcję Virginie Viard zadedykowała muzom Chanel, składając zarazem modowy hołd gwiazdom Fabryki Snów. 

- Myślałam o aktorkach biorących dział w sesjach zdjęciowych oraz spacerujących po czerwonym dywanie. Chciałam uchwycić ten moment, kiedy są wzywane przez fotografów, a ich mimika i postawa jeszcze nie zsynchronizowały się z kreacjami, które mają na sobie. Interesowała mnie ta żywa strona kina, to, co dzieje się poza ekranem - mówiła dyrektorka kreatywna Chanel tuż po pokazie, który zwieńczył Paryski Tydzień Mody.

Virginie Viard chciała, by jej nowa kolekcja była "radosna, kolorowa i żywiołowa". W tym celu lansowaną dotychczas przez markę paletę barw wzbogaciła ona o niekojarzące się zbytnio z jej estetyką kolory. Na pokazie wiosenno-letniej kolekcji legendarnego domu mody pojawiły się więc stylizacje z udziałem czerwieni, błękitu i cukierkowego różu. Wśród ozdobionych piórami sukni, tweedowych żakietów, pastelowych kardiganów i zwiewnych szyfonowych bluzek, zdecydowanie wyróżniał się jeans w odcieniu przywodzącym na myśl gumę balonową.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje