Reklama

Oversize - styl, który trzeba obronić?

Jedni uważają, że styl oversize pasuje jedynie osobom szczupłym, dla innych to doskonały sposób, aby ukryć to i owo. "Oversize w zasadzie pasuje każdemu, ale trzeba obronić ten styl" - przekonuje Maja Sablewska.

Ubranie to doskonały sposób na wyrażanie siebie, może być również kamuflażem albo sposobem na schowanie się pod luźną bluzą albo t-shirtem. Dlatego w przypadku stylu oversize istotne jest nie tylko, jak się nosi, ale również, kto nosi.

Modelka Kamila Szczawińska uważa, że ten nieco luźniejszy styl pasuje jedynie szczupłym osobom. "Uważam, że w przypadku nieco pełniejszej sylwetki, luźniejsze ubrania mogą ją dodatkowo poszerzać. Niestety, myślę, że oversize lepiej wygląda na patyczakach" - przyznaje Szczawińska.

Maja Sablewska, która uwielbia tą stylistykę, przyznaje, że oversize może być dla każdego, ale jest to stylizacja, którą trzeba "obronić".

Reklama

"Oversize trochę weryfikuje to, jak czujemy się ze sobą, jak czujemy się ze swoim ciałem. Niektórzy mogą się bać, że ta stylistyka jeszcze bardziej pogrubi. Ale może być również bardzo nonszalancki i seksowny. Pewne zasady, jak wszędzie, muszą funkcjonować, ale jeśli dobrze czujemy się ze sobą, akceptujemy siebie, zawsze znajdziemy takie ubranie, które to podkreśli i obroni" - zapewnia Sablewska. (PAP Life)

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy