Reklama

Reklama

Perły, kamienie i dzikie zwierzęta, czyli biżuteria na wiosnę

Pokazy mody na sezon wiosna-lato 2020 ujawniły nie tylko trendy odzieżowe. Znane marki zasygnalizowały również, jaka biżuteria będzie na topie w nadchodzącym sezonie. Można wyróżnić kilka znaczących trendów.

Muszle w biżuterii XXL, dzikie bestiarium, minitorby noszone na łańcuszkach, łańcuchy o dużych ogniwach... Następne lato bez wątpienia przyniesie kolekcję oryginalnej biżuterii. Przegląd modnej biżuterii przygotował magazyn "Vogue".

Ogromne muszle

Reklama

Swoje wielkie wejście zrobiły już kilka sezonów temu: muszelki, bransoletki na kostki, naszyjniki z trofeami plażowymi. W przyszłym sezonie letnim trendem będzie nadal biżuteria morska, ale tym razem zakładamy ją w wersji XXL, wręcz przesadzoną. Ogromny naszyjnik z białych muszli? Tak! Taka biżuteria była do zauważenia podczas pokazów takich projektantów, jak: Balenciaga, Andreas Kronthaler dla Vivienne Westwood, Prada.

Flower Power

Eksplozja kwiatów zapowiadająca nadejście wiosny jest widoczna w postaci naszyjników, broszek i kolczyków w wersji maksi. Skarby pól i łąk, bardzo widowiskowe. Ta biżuteria była obecna na pokazach: Giambattista Valli, Louis Vuitton, Dior.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje