Reklama

Reklama

Punkowa kolekcja butów od Anji Rubik

Modelka Anja Rubik zaprojektowała kolekcję butów dla Giuseppe Zanottiego. Znajdziemy w niej pięć różnych stylów, z czego dwa inspirowane są muzycznymi idolami modelki - Debbie Harry i Davidem Bowie. Kolekcja pojawi się w butikach projektanta w marcu.

Włoski projektant butów Giuseppe Zanotti od dawna współpracuje z polską modelką. Do tej pory Anja Rubik jedynie prezentowała jego projekty, od marca dostępna będzie kolekcja, którą modelka stworzyła wspólnie z projektantem.

- Gdybym miała określić styl butów, nazwałabym go glam-punk - zdradza Anja Rubik. - Bardzo lubię ten etap w muzyce. Poza tym jestem wielką fanką Bowiego. Ludzie często powtarzają, że jestem do niego podobna, co dla mnie jest dużym komplementem. Bardzo cenię jego niepowtarzalny styl. Cała kolekcja jest dla mnie bardzo osobista- przyznała Rubik.

Reklama


Kiedyś dla wszystkich

Rubik i Zanottiego łączy nie tylko współpraca, ale i przyjaźń - on chętnie angażuje ją do swoich reklam, ona z dumą nosi zaprojektowane przez niego buty, które - jak sama przyznaje - są niezbędnym elementem jej garderoby.

- Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Zawsze, kiedy jestem w Mediolanie spotykamy się na lunch, rozmawiamy, czasem oceniam jego projekty i mówię co mi się nie podoba. Podczas jednego z takich spotkań zasugerowałam, że powinien stworzyć bardziej punkową kolekcję. Zaproponował, abym to ja ją zaprojektowała- wspomina modelka.
Rubik nie wyklucza, że w przyszłości stworzy następną kolekcję. Jak zapowiada, tym razem będzie ona w bardziej przystępnych cenach.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: buty | projektant | Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy