Reklama

Reklama

Radosna celebracja jesieni

Zapraszamy na pokaz mody z udziałem profesjonalistów, którzy zaprezentowali propozycje duńskich projektantów. Można je określić tylko w jeden sposób: radosna celebracja nadchodzącej szybkim krokiem jesieni.

Organizatorom pokazu, który odbył się pod wielkim namiotem, aura nie sprzyjała. Sprzyjała za to z pewnością projektantom, a także obrotom marki.

- Ta pogoda nastraja do tego, żeby kupić sobie jesienną kolekcję - mówi Wojciech Brzozowski.

Na wybiegu królowały szaliki i szale, nasycone ciepłymi kolorami miękkości, włóczki, przytulne sztruksy i tweedy. Zasada jest prosta: im więcej na siebie włożymy, tym lepiej.

- Jest taki trend żeby się ubierać na cebulę, co w naszym klimacie jest bardzo komfortowe i sprzyjające - mówi Magdalena Cielecka.

Reklama

Podobało się też Kasi Cerekwickiej, która na pokaz przyszła już odpowiednio ubrana. - Lubię taki styl, który mi przypomina nieco styl angielski - polo i takie klimaty. Zawsze lubiłam elegancję. Uwielbiam tweedy, ciężkie płaszcze - opowiada popularna wokalistka.

VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 - niedziela, godz. 12.40, powtórki: wtorek, godz. 13.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

Czwórka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy