Reklama

Reklama

Sukienkowa elegancja

W święta szczególną wagę przykładamy do wyglądu. Tendencje mody tendencjami mody, ale każdy ma taką ciotkę, która padłaby trupem na widok siostrzenicy całej na żółto... Jak więc się ubrać na święta?

Projektanci polecają w tym sezonie przede wszystkim sukienki. Po wielu latach dominacji spódnic w kombinacji z bluzką i pojawiania się sukienek tylko w letnich kolekcjach, teraz ten niezwykle kobiecy strój triumfalnie powraca do naszych szaf.
Sukienka jest - nie da się ukryć - dużo bardziej elegancka niż spódnica z bluzką, jest też strojem bardziej wyrafinowanym, pełnym stylu i charakteru, no znacznie więcej potrafi powiedzieć o swojej właścicielce niż inny strój.

Jej wadą jest niestety to, że jeśli zdecydujemy się na sukienkową elegancję, to już cała reszta musi być równie elegancka jak sukienka: buty, torebka, a nawet rękawiczki i ozdobna apaszka wiązana na kokardę - bo dodatki tej wiosny są równie ważne jak rok temu... I koniecznie musi być do tego albo elegancki żakiecik w stylu Jacqueline Kennedy, albo równie elegancki mały płaszczyk - tak jak te, które wam pokazujemy poniżej.
Na szczęście sukienka niejedno ma imię i są w propozycjach wielkich krawców także takie, które można nosić mniej elegancko.
el

Reklama

www.tutej.pl
Dowiedz się więcej na temat: święta | elegancja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje