Reklama

Reklama

Zegarek Danish Design IV24Q1022 - modny, trwały i solidny

Nie uprawiałam w nim sportów ekstremalnych, ani nie narażałam go na silne wstrząsy, ale kilka razy upadł z niedużej wysokości (ups…) i nic mu nie zaszkodziło!

Czarno-czerwony zegarek Danish Design - model IV24Q1022, podobnie jak inne zegarki tej firmy, został wykonany z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły - dotyczy to zarówno samego cyferblatu, jak i paska.

Staranność wykonania można zobaczyć po bliższym przyjrzeniu się. Nie ma mowy o niedopasowanych częściach, czy - co niestety zdarza się często w przypadku innych firm - niedbałości o wykonanie paska (wystające nitki, nierówno przycięta skóra) czy klamry (złuszczająca się lub przetarta farba).

Reklama

Detale detalami, ale zegarek robi również wrażenie z daleka, o czym przekonałam się podczas testów. Nieznajomi zaczepiali mnie i pytali co to za zegarek, jakiej jest firmy i czy można go kupić w Polsce. Taka sytuacja przytrafiła mi się trzy razy (z czego dwa w IKEI).

Zegarek, który miałam okazję testować, spodoba się więc przede wszystkim osobom, które lubią się wyróżnić - ze względu na zdecydowaną kolorystykę, wielkość i nowoczesną linię. Co ważne - pasuje i do eleganckiej sukienki, i do dżinsów.

Szczególnie spodobał mi się cyferblat, który zadowoli zarówno tych, którzy nie są miłośnikami tradycyjnych zegarków, jak i tych, którzy chcą, by zegarek był nie tylko modnym gadżetem, ale także wygodnym urządzeniem, z którego szybko można odczytać godzinę (nie ma cyfr, ale znaczniki godzin i minut są bardzo wyraźne).

Na koniec kilka słów o trwałości zegarka: brałam w nim prysznic, biegałam w deszczu, a nawet zdarzyło mi się poleżeć kilkanaście minut w gorącej kąpieli. Testy wypadły znakomicie - zegarek nawet nie zaparował.

Przetrwał też kilka wypadków, o których już wspomniałam. Jeżeli więc szukacie modnego, trwałego i solidnie wykonanego zegarka, który zwraca na siebie uwagę - Danish Design IV24Q1022 bez problemu przejdzie też wasze testy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zegarek | test | Danish Design IV24Q1022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy