Reklama

Reklama

“Ciążowy brzuszek” Kourtney Kardashian

Gorące zdjęcie Kourtney Kardashian z kąpieli wzbudziło niemałe poruszenie wśród fanów. Czy amerykańska celebrytka jest w ciąży?

Kourtney Kardashian w ciąży?

Kourtney Kardashian wyłaniająca się z wody na tle zachodzącego słońca — takie zdjęcie pojawiło się niedawno  na koncie znanej celebrytki. Niedługo po opublikowaniu posta jej obserwatorzy zaczęli podejrzewać, że modelka jest w ciąży. Zdjęcie znacząco różniło się od posta sprzed kilku dni.

Celebrytka najwyraźniej śledzi na bieżąco komentarze swoich fanów, ponieważ na pytanie o “ciążowy brzuszek" napisała: “czy będziemy to przechodzić za każdym razem gdy dodam zdjęcie?". Obserwatorzy modelki nie są jednak przekonani, czy jest to jednoznacznie przecząca odpowiedź i nadal pojawiają się spekulacje pod tym zdjęciem.

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy Kourtney Kardashian musiała dementować tego typu podejrzenia. W sierpniu, gdy dodała zdjęcia ze swojej szafy, na których ubrana była jedynie od pasa w dół, także pojawiły się spekulacje, co do ciąży modelki.

Niedawne zaręczny Kourtney Kardashian powodem spekulacji

Pytania o ciąże Kourtney Kardashian mogą pojawiać się coraz częściej, ponieważ celebrytka kilka miesięcy temu zaręczyła się z Travisem Barkerem — amerykańskim muzykiem, kompozytorem i instrumentalistą. “Trav" był perkusistą między innymi Avril Lavigne, Black Eyed Peas, Pharrela Williamsa czy The Game. 

Miłość między Travisem a Kourtney wydaje się kwitnąć w najlepsze, o czym świadczy kolejny wrzucony przez modelkę post pocałunku w jacuzzi podpisany “życie z Tobą", na który muzyk odpisał: “Nie mógłbym kochać cię bardziej".  

Oczekiwanie na ślub Travisa Barkera i  Kourtney Kardashian i spekulacje na temat miejsca, w którym się odbędzie, rozgrzewają serwisy plotkarskie na całym świecie.

***

Zobacz także:

Makijażysta Kim Kardashian zdradza najbardziej upiększające triki

Kourtney Kardahian zachwyca. Pokazała się w bikini!

Agnieszka Woźniak-Starak na wakacjach! Pokazała się w bikini!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje