Reklama

Reklama

Czy to były narkotyki?

Podkusiło mnie, żeby posprzątać pokój mojego 15-letniego syna. Marcin to straszny bałaganiarz, dlatego też zwykle swoje pobojowisko sprząta sam. Odsunęłam łóżko syna i znalazłam za nim, w kłębach kurzu jakąś małą, foliową torebkę. miałam ją wyrzucić ale coś mnie tknęło. W środku był osad, jakby pyłek.

- Zobacz , co to może być? - spytałam 20-letniego siostrzeńca, który wpadł do nas na chwilę.

- Ciocia, to po "maryśce" - nie miał wątpliwości. - Młody próbuje. Lepiej niech ciocia z nim porozmawia - dodał niezbyt przejęty sprawa.

Jakbym dostała obuchem w głowę.

"Marcin i narkotyki..." - myślałam przerażona.

Opowiedziałam wszystko mężowi. Bardzo się zdenerwował. Lepiej nie wspominać, co się działo po powrocie syna. do domu. Krzyki i awantura. Marcin wszystkiego się wypierał i w końcu wrzasnął:

- To nie moje!

- A czyje? - to moje pytanie pozostało bez odpowiedzi.

Reklama

Resztę wakacji Marcin spędził w domu. Nie dostaje kieszonkowego. I nadal milczy. Teraz mąż jeździ po niego do szkoły. Postanowiłam porozmawiać z pedagogiem szkolnym.

- Chyba zwariowałaś?! Rozniesie się, a za narkotyki wyrzucą go ze szkoły. Sam go upilnuję - stwierdził mąż.

Ale przecież nie da rady tego robić stale. A jeżeli Marcin się przyzna, że spróbował, to co dalej? Co robić, żeby uchronić go przed narkotykami?

Co robić w takiej sytuacji? Masz takie doświadczenia i chcesz się nimi podzielić z czytelnikami "Chwili dla Ciebie"? Skomentuj. Cały artykuł z waszymi komentarzami ukaże się w numerze 37 (w sprzedaży od czwartku 15 września br.) i na stronie: www.kobieta.interia.pl/sprawy-rodzinne

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje