Reklama

Reklama

Czynność, której kobiety nie lubią najbardziej...

Depilacja nóg to czynność, której kobiety nie lubią najbardziej. Nic dziwnego skoro w ciągu całego życia, panie poświęcają na tę czynność w sumie dwa miesiące.

Według najnowszych badań golenie nóg znalazło się na szczycie długiej listy najbardziej znienawidzonych pielęgnacyjnych zabiegów: 35 proc. kobiet przyznaje, że nie znosi depilacji. 

Nogi golimy przez 59 dni

Nic dziwnego, że panie nie przepadają za tą czynnością. Badania wskazują, że przeciętna kobieta w ciągu całego życia spędza w sumie 59 dni - praktycznie dwa miesiące - na goleniu nóg. Większość kobiet przyznaje, że jest to czynność niezbędna, która przeciętnej kobiecie zajmuje cztery minuty. Drugą najbardziej znienawidzoną przez kobiety czynnością, to układanie włosów, do czego przyznaje się 17 proc. kobiet. 

Reklama

"Czarna lista"

Zwykle układanie włosów przed wyjściem zajmuje paniom średnio 16 minut dziennie, co w ciągu całego życia daje średnio 294 dni. Na pielęgnacyjnej "czarnej liście" znalazły się również regulacja brwi, zmywanie makijażu, nakładanie samoopalacza, farbowanie włosów, smarowanie ciała balsamem, malowanie paznokci.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: depilacja | golenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy