Reklama

Reklama

Kobiety kochają skandale

Doświadczeni w tej materii Francuzi dowodzą, iż kobieta z niczego potrafi stworzyć trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i skandal.

Powodów skandalu może być wiele, ale jego istotą jest ona sama - kobieta. Jak świeże powietrze - skandale są jej potrzebne do życia. Odrzucimy od razu skandale typu ulicznego, w pracy, w autobusie. Stanowią one próbę, trening przed główną sceną, która przeznaczona jest dla mężczyzny.

Reklama

Iskrą zapalną skandalu może być cokolwiek np. niepozmywane naczynia ("Jak długo jeszcze będzie ci się zdawało, że mam sto rąk") lub w sytuacji dokładnie odwrotnej - umyte naczynia ("Ile razy mam ci powtarzać, lepiej się za to nie bierz, jeżeli nie umiesz umyć do czysta"), rozrzucona odzież ("To nie mieszkanie, a śmietnik") lub odwrotnie - posprzątane mieszkanie ("I znowu nie można niczego znaleźć") i tak w nieskończoność.

Kobiecy skandal nie ma stałego scenariusza. Może zacząć się od końca i skończyć początkiem, a może po prostu kręcić się wokoło, bez przerwy wracając do tych samych faktów i argumentów.

Na przykład dwie podstawowe tezy skandalu: "Oddałam ci najlepsze lata swego życia" oraz "Mama jednak miała rację, kiedy zabraniała mi wychodzić za ciebie za mąż", obrosły już legendą i stanowią nieodłączny element wszelkich anegdotek.

Dowiedz się więcej na temat: skandal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje