Reklama

Luksusowe rejsy tylko dla dorosłych! Atrakcje zadziwiają

Kolorowe drinki, indywidualne sesje z seksuologiem, pokazy akrobatów, zmysłowe imprezy i gadżety erotyczne na wyciągnięcie ręki. Virgin Voyages to linia statków wycieczkowych, która oferuje ekskluzywne rejsy dla dorosłych. Jej właścicielem jest brytyjski miliarder Richard Branson, którego majątek w 2016 roku magazyn Forbes wyceniał na 4,9 miliardów dolarów.

Rejsy wreszcie wystartowały

Rejsy miały wystartować już jakiś czas temu, jednak obostrzenia związane z pandemią opóźniły uruchomienie linii o ponad rok. Pierwszy statek z pasażerami na pokładzie wypłynął w piątek 6 sierpnia. Scarlet Lady wyruszył w trzydniowy, inauguracyjny rejs. Na pokładzie gigantycznej maszyny znajduje się wszystko, co spragniony atrakcji bogacz może sobie tylko wyobrazić: lokale oferujące potrawy z różnych stron świata, baseny, bary, kasyna i siłownie. Udogodnienia sprawiły, że media szybko okrzyknęły statek Ibizą unosząca się po wodzie.

W pełen przygód rejs mogą wyruszyć jedynie osoby pełnoletnie. Trudno się temu dziwić. Scarlet Lady to raj dla osób, które w czasie wakacji chcą zaszaleć. Erotyczne zabawki dostępne w pokojach za dodatkową opłatą i napoje wysokoprocentowe podawane przez kelnerów do mini basenów - zmysłowych urozmaiceń nie brakuje.

Reklama

Virgin, podobnie jak wszystkie linie wycieczkowe wypływające z Wielkiej Brytanii wymaga od pasażerów ukazania negatywnych wyników testów na obecność wirusa COVID-19. W podróż mogą  wyruszyć osoby posiadające Unijny Certyfikat Szczepienia. Aby zapewnić dodatkową ochronę, zmniejszono również liczbę osób, przebywających na pokładzie do 65 procent.

Długa lista atrakcji

277-metrowy statek wycieczkowy Scarlet Lady to tak naprawdę gigantyczny jacht z wieloma udogodnieniami. 93 proc. kabin pasażerskich ma widok na ocean. Dzięki czemu pasażerowie mogą odprężyć się, patrząc na błękitną wodę. Każdy pokój wyposażony jest w nastrojowe oświetlenie, które można modyfikować w zależności od nastroju,  humoru lub okazji. "Chcieliśmy stworzyć wyrafinowane doświadczenie tylko dla dorosłych" - powiedział CNN Travel Nirmal Saverimuttu, dyrektor handlowy Virgin Voyages.

Na pokładzie panuje festiwalowa atmosfera, rozbrzmiewająca w uszach taneczna muzyka zachęca do zabawy. Na Scarlet Lady w przeciwieństwie do innych wycieczkowców, nie znajdziemy samoobsługowego bufetu. Pokład obfituje w punkty gastronomiczne oferujące dania pochodzące z różnych stron świata. 

Basen, który znajduje się na pokładzie, służy jedynie do popijania wysokoprocentowych koktajli. Z kolei dziecięce atrakcje i parki wodne zastąpiono tłami, na których można zrobić zdjęcie na Instgarama. "Oszczędzaj wodę, pij szampana" - głosi jeden z napisów, idealnie podsumowując atmosferę, panującą na statku.

Statek zaopatrzony jest w liczne bary. Pasażerowie sącząc ulubione drinki, mogą podziwiać występy akrobatów, komików i tancerzy, a potem udać się do kasyna i zagrać w blackjacka. Kusza również ogromne apartamenty z wannami z hydromasażem oraz tarasy, na których można podziwiać rozgwieżdżone niebo

Ekskluzywne wakacje dla dorosłych

Scarlet Lady to statek dla osób, które nie boją się eksperymentować. W każdej kabinie znajduje się czarna walizka po brzegi wypełniona zabawkami erotycznymi. Do dyspozycji pasażerów jest również seksuolog, który radzi, jak poprawić swoje życie seksualne.

Jak można się spodziewać, biorąc  pod uwagę wszelkie udogodnienia, rejs statkiem Scarlet Lady nie należy do najtańszych. Chętnych, by spróbować luksusowego życia, mimo wszystko nie brakuje.

***

Przeczytaj również: 

Cały Kraków o tym plotkuje. To jednak prawda!

Kolejne zamieszanie w rodzinie Królikowskich. Ojciec nie doczekał tej chwili

Potrójne morderstwo w Opolu Lubelskim. Sprawiedliwość po 20 latach

Zobacz również: 

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama