Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska zachwyciła fryzurą. „Ideał”

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. Podróżniczka rzadko eksperymentuje z fryzurą, tym razem zaskoczyła obserwatorów bujnymi falami na głowie. W komentarzach błyskawicznie posypały się komplementy. „Naturalnie piękna” – stwierdzili fani podróżniczki.

Rozstanie, które wywołało poruszenie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski należeli do najbardziej lubianych par w polskim show biznesie. W 2019 roku zakochani powiadomili świat o swoich zaręczynach, a rok później wzięli ślub. Rozstanie pary, zaledwie kilka miesięcy po uroczystej ceremonii, było szeroko komentowane w mediach. Tymczasem, wszystko wskazuje na to, że Martyna Wojciechowska dobrze radzi sobie po zakończeniu relacji z Kossakowskim.

Martyna Wojciechowska "pięknieje w oczach"

Fani gorliwie śledzą najnowsze wpisy Martyny Wojciechowskiej, próbując odnaleźć w nich nawiązania do zakończonego niedawno związku. Wojciechowska jest aktywna w social mediach,  ale rzadko publicznie wypowiada się na temat życia prywatnego. Najnowsze zdjęcia, które opublikowała podróżniczka, bardzo spodobało się jej obserwatorom. 

Reklama

Fotografia przedstawia Martynę Wojciechowską w pełnym makijażu i ze starannie ułożoną fryzurą. Dziennikarka rzadko eksperymentuje z urodą, dlatego nowe uczesanie od razu zostało zauważone przez internautów, którzy stwierdzili, że Wojciechowska pięknieje w oczach. Dziennikarka przygotowywała się na prezentacje jesiennej ramówki TVN. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się znakomicie.

"Nie przerabiam zdjęć i nie używam filtrów. Przy ważnych okazjach stawiam na piękny makijaż i włosy" - napisała we wpisie Wojciechowska.

Fani Martyny Wojciechowskiej docenili jej autentyczność

Komentarze fanów nie pozostawiają złudzeń. Obserwatorzy nazwali Martynę Wojciechowską "ideałem" i docenili jej naturalność. "Piękna i dojrzała kobieta, której wdzięk nie opiera się jedynie na ślicznej buźce, za to idzie w parze z pięknem wewnętrznym" - stwierdziła  jedna z użytkowniczek aplikacji. "I za to Cię kochamy: za naturalność, bycie sobą w każdej sytuacji i brak sztuczności" - zaznaczyła kolejna.

Niektórzy obserwatorzy zauważyli, że chociaż włosy Martyny Wojciechowskiej układają się zjawiskowo, w oczy rzuca się siwy odrost. Nie skrytykowali jednak podróżniczki. Wręcz przeciwnie, zaznaczyli, że ten element, świadczy o prawdziwości opisu, który zamieściła  pod zdjęciem dziennikarka.  "Fajne siwe odrosty! Uwielbiam Pani prawdziwość i dystans i odwagę" - skomentowała jedna z fanek.

*** 

Przeczytaj również: 


Smutne kulisy rozwodu brata Rozenek. Teraz to wychodzi

Poruszający wpis Wojciechowskiej. Chwyta za serce

Ludzie, którzy piją benzynę. Witajcie w spektrum picia

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje