Reklama

Reklama

Same dziesiątki w "Tańcu z gwiazdami"! Niestety oni musieli pożegnać się z programem

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. 13. edycja show od początku emisji zaskakuje. Komu w trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami pójdzie najlepiej? Kto odpadnie, a kto przejdzie dalej? Już wszystko wiemy!

Taniec z Gwiazdami 2022. Pełna lista uczestników

Tegoroczna edycja "Tańca z Gwiazdami" jest już trzynastą w historii polsatowskiego show. W programie wzięły już udział m.in. takie gwiazdy, jak: Rafał Brzozowski, Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka, Julia Wieniawa, czy Sławomir Zapała. Jak co roku, w tym sezonie, do walki o kryształową kulę przystąpiło jedenaście par. Kto zatańczy w trzynastym sezonie programu "Taniec z Gwiazdami"? Oto lista par:

Reklama

 • Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
 • Michał Mikołajczak i Julia Suryś
 • Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
 • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
 • Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
 • Jacek Jelonek i Michael Danilczuk
 • Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
 • Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło
 • Jamala i Jacek Jeschke
 • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
 • Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
 • Natalia Janoszek i Rafał Maserak

W pierwszym odcinku programu odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła,  w drugim za to niespodziewanie pożegnaliśmy się z Krzysztofem Rutkowskim i Sylwią Madeńską.

Zobacz również: "Doda. 12 kroków do miłości": Bywa, że rok nie uprawiam seksu

Taniec z gwiazdami 13. edycja 3. odcinek. Relacja na żywo. Oceny jurorów

Show, jak co roku, poprowadzi Krzysztof Ibisz, a towarzyszyć mu będzie Izabela Janachowska, która współprowadzi z nim "Taniec z Gwiazdami" od tamtego sezonu. Kto oceni występy gwiazd?

Jurorami programu Taniec z Gwiazdami 2022 są: : Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny.

Jako pierwsi wystapili Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz. Zatańczyli sambę do hitu Krzysztofa Krawczyka. Iwona Pavlović stwierdziła, że taniec Karoliny był dziecięcy i mały rytmiczny. Mimo tego para otrzymała 27 punktów.

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk zatańczyli quickstepa do przeboju Krzysztofa Krawczyka i Bregovica - "Mój przyjacielu". Taniec niezwykle spodobał się jurorom, bo para zdobyła maksymalną liczbę punktów!

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy zaprezentowali gorącą rumbę w rytm piosenki Krawczyka "Bo jesteś Ty". Jurorzy zachwycali się nogami kolarki. Para zdobyła 28 punktów.

Kolejną parą występujących byli Jamala i Jacek Jeschke. Jamala zaskoczyła zaśpiewaniem na żywo fragmentu piosenki. Zaprezentowali tańca wiedeńskiego, którego zatańczyli do przeboju  "Wróć do mnie". Michał Malitowski podsumował występ: "Mistrzostwo!" Zdobyli 38 punktów.

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar zaprezentowali jive w rytm hitu "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Za ten taniec jurorzy przyznali parze 25 punktów.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli rumbę do utworu "Trudno tak (razem być nam ze sobą)" Edyty Bartosiewicz i Krzysztofa Krawczyk. "Marzyłam, żebyś się nie uśmiechała" - skomentowała Ivona Pavlović. Para zgarnęła 32 punkty.

Do utworu "Byle było tak" zaprezentowali się Natalia Janoszek i Rafał Maserak. 

Andrzej Piasecki za to wyznał, że najprawdopodobniej stał się ofiarą klątwy Maseraka, bo po uszczypliwym komentarzu na jego temat zaczęły go boleć plecy. To druga para w tym odcinku, która zdobyła aż 40 punktów!

"Nie zostawialiśmy suchej nitki na tacerzach, a Rafała Maseraka nazywaliśmy spirytusikiem. (...) Pokochaliśmy ten program Rafał dzięki tobie" - skomentowała występ żona Krzysztofa Krawczyka - Ewa Krawczyk.

Do przeboju "Chciałem być" zaprezentowali się w tańcu angielskim Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. Zdobyli 29 punktów.

Quickstep-a w rytm utworu "Jak minął dzień" zatańczyli Michał Mikołajczak i Julia Suryś. Zdobyli 26 punktów.

"Taniec z Gwiazdami 2022" 3. odcinek. Kto odpadł? Kto dostał najwięcej punktów?

Kto odpadł? Kto zdobył najwięcej punktów? Najwięcej, bo maksymalną ilość punktów zdobyły dwie pary: Jacek Jelonek i Michael Danilczuk oraz Natalia Janoszek i Rafał Maserak.  Kto odpadnie z programu? Z "Tańcem z gwiazdami" w trzecim odcinku pożegnali się Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Jak oceniacie występy gwiazd w trzecim odcinku programu?

Zobacz również:

Filip z "Rodziny Zastępczej" ma już 31 lat. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda!

Chłopak Dody chciał sprzedawać jej używana bieliznę. Co zrobiła piosenkarka?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | detektyw Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy