Reklama

Reklama

Nowe przesłanie wizjonerki Aidy: Stoimy między dwoma światami

„Stoimy na granicy pomiędzy dwoma światami. Tym niewidzialnym i widzialnym. Jest to czas znaków i drogowskazów intuicyjnych” – pisze na Instagramie popularna wizjonerka, Aida Kosojan-Przybysz. Jak można interpretować jej słowa?

Kim jest wizjonerka Aida?

Aida Kosojan - Przybysz to znana  w Polsce piosenkarka i jasnowidzka. Popularność w drugim z tych obszarów zyskała m.in. za sprawą jednej ze swych wizji, w której mówiła o "roku maski i rozliczeń", co później zinterpretowano jako zapowiedź pandemii.

Aida regularnie dzieli się w mediach społecznościowych przemyśleniami, wskazówkami i radami, dotyczącymi rozwoju osobistego i duchowego. Niedawno na Instagramie opublikowała kolejne przesłanie, dotyczące konkretnej daty. Jak pisze Aida Kosojan-Przybysz, 9 września mieliśmy "stanąć na granicy między dwoma światami".

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał nowe przeczucie. "Szykuje się przewrót"

Aida: Czas otwartej przestrzeni pomiędzy przeszłością, a przyszłością

"Jest to czas otwartej przestrzeni pomiędzy przeszłością, a przyszłością. Stoimy na granicy pomiędzy dwoma światami. Tym niewidzialnym i widzialnym. Jest to czas znaków i drogowskazów intuicyjnych. Jeżeli stoisz przy tablicy i nie umiesz rozwiązać zadania to dzisiaj podszeptuje i podpowiada tobie twoja własna intuicja i twoi przodkowie" - napisała.

Jak tłumaczy Aida, jest to również czas, w którym wyjątkowo silnie odczuwamy obecność i wpływ naszych przodków. "Nagle możesz zacząć myśleć o osobach, których już nie ma, zaczynasz wspominać ich słowa, czujesz ich wsparcie i obecność. Mogłeś nawet wiedzieć je dzisiaj we śnie, bo przychodzą dać wsparcie i przynoszą nowiny, ostrzegają".

Co więcej, te niezwykłe okoliczności nie miały dotyczyć jednego dnia, ale trwać przez cały tydzień. "Weszliśmy w tydzień wysokich wibracji" - pisze Aida. "Nie pozwól by strach przejął kontrolę nad twoim życiem. Po prostu idź do przodu, a obrotowe drzwi otworzą przed tobą zamkniętą przestrzeń" - radzi na koniec.

Zobacz również: Stylowe mieszkanie i zagraniczne podróże. Skąd bierze na to pieniądze Anna Wendzikowska?

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy