Maciej Musiałowski: "Nie potrzebuje uznania ludzi, których opinie mnie nie interesują"

Agata Zaremba

Opracowanie Polecamy Agata Zaremba

W najnowszym odcinku podcastu wideo "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz gościła Macieja Musiałowskiego — aktora i piosenkarza, znanego z filmów takich jak "Kryptonim Polska", czy też "Chrzciny". Artysta opowiedział m.in. o dorastaniu, akceptacji samego siebie, a także mieszkaniu w XVIII-wiecznym zamku.

Maciej Musiałowski był gościem w programie u Katarzyny Zdanowicz
Maciej Musiałowski był gościem w programie u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.TV

"Nie potrzebuje uznania ludzi, których opinie mnie nie interesują". Maciej Musiałowski u Katarzyny Zdanowicz

Maciej Musiałowski to aktor i piosenkarz, który pochodzi z artystycznej, muzykalnej rodziny. Zadebiutował w serialu "Druga Szansa", a następnie rozwijał swoją karierę, występując w filmach takich jak "Kryptonim Polska", czy też "Chrzciny". Aktora można również oglądać na deskach warszawskiego "Och Teatru". W 2021 roku wydał swój debiutancki singiel "Zabierz tę miłość", który stworzył przy współpracy z Julią Wieniawą.

W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz opowiedział o swojej młodości i trudach dorastania, a także podążaniu za grupą. Przyznał, że to dzięki wsparciu rodziny, zrozumiał, że nie potrzebuje akceptacji rówieśników:

Dosyć szybko zrozumiałem, że sam stanowię sobą coś fajnego i nie potrzebuje uznania ludzi, których opinie mnie nie interesują.

Maciej Musiałowski o dojrzałości: "To jestem ja i inny nie będę sobą"

Artysta w rozmowie z dziennikarką opowiedział również o swoim życiu z ADHD.

W pewnym momencie zrozumiałem, że to jestem ja i innym nie będę sobą, więc trzeba się pokochać i zrozumieć, że to jest jakaś moja siła

Jak przyznał, nadpobudliwość sprawia, że jego życie jest bardzo intensywne, jednakże wiek i towarzysząca mu dojrzałość pomagają mu znajdować balans w życiu codziennym. Katarzyna Zdanowicz zapytała go o zmiany, które w sobie zauważył.

Z wiekiem uczę się wycofywać i ważyć swoje myśli i decyzje. 30. rok życia rozpoczął dla mnie nową rzeczywistość, bardziej wyważoną i dojrzalszą
Maciej Musiałowski u Katarzyny Zdanowicz
Maciej Musiałowski u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.TV

Maciej Musiałowski spełnił marzenie o życiu w zamku. "Dom będzie prężnie działającym konserwatorium artystycznym"

Maciej Musiałowski w 2023 roku kupił XVIII-wieczny zamek w Domanicach na Dolnym Śląsku, w którym obecnie mieszka. Aktor planuje stworzyć w nim galerię, a także konserwatorium artystyczne, w którym będą odbywać się festiwale. W rozmowie przyznaje, że uwielbia to, że jego dom zawsze jest pełen ludzi:

Dom jest zawsze pełen artystów, twórców, ale też przyjaciół z każdej dziedziny, co mnie cieszy. Kiedy jesteś zmęczony i chcesz iść czytać książkę, to cieszy cię dalej jakiś żargon, ktoś gra na fortepianie, ktoś się śmieje. To jest takie moje największe marzenie.
Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 87: Maciej MusiałowskiINTERIA.PL

Polecamy

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas