Reklama

Reklama

11 i 12 listopada 2021. Gdzie w te dni uda nam się zrobić zakupy?

Czy 11 i 12 listopada 2021 roku sklepy będą otwarte? Wiadomo, że Narodowe Święto Niepodległości to dzień ustawowo wolny od pracy. Co jednak, jeśli tego lub kolejnego dnia z wizytą wpadną do nas niespodziewani goście? W tych miejscach jest szansa na zrobienie zakupów w przypadku awaryjnej sytuacji!

Gdzie zrobimy zakupy w Święto Niepodległości 11 listopada 2021?

11 listopada wypada dla Polaków jeden z najważniejszych dni w roku  — Narodowe Święto Niepodległości i, choć większość osób nie myśli wówczas o zakupach, w wyjątkowych sytuacjach mogą okazać się one konieczne. 

Naturalnie, dzień 11 listopada jest ustawowo wolny od pracy, aby wszyscy mogli spędzić ten czas z rodziną, więc większość sklepów będzie tego dnia zamknięta.

Działać będą jednak wybrane apteki dyżurujące, stacje benzynowe i niektóre lokale gastronomiczne, choć godziny ich otwarcia mogą różnić się nieco od normalnego trybu pracy. 

Reklama

Jeśli więc pilnie czegoś potrzebujemy, najlepiej sprawdzajmy je na bieżąco w internecie, aby nie zastać przed oczami zamkniętych drzwi.

11 listopada mogą być otwarte również małe sklepiki osiedlowe i Żabki, jeśli właściciel zdecyduje się stanąć za ladą.

Czy 12 listopada sklepy będą otwarte?

O ile w Święto Niepodległości 11 listopada mogą być problemy ze zrobieniem zakupów, o tyle 12 listopada w piątek raczej nie musimy się już o to martwić. 

12 listopada 2021 roku nie jest ustawowo wolny od pracy, więc spokojnie możemy tego dnia wybrać się po niezbędne produkty do galerii handlowej. marketu budowlanego czy supermarketu. 

Wyjątkiem jest sytuacja, gdy właściciel sam zadecyduje o tym, że danego dnia nie chce otwierać lokalu.

Czytaj również: 

Przestrzeń artystycznej równości

Ortoreksja: Gdy zdrowe jedzenie jest obsesją

Czy Kalina Jędrusik wyprzedziła swoje czasy?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje