Reklama

Jak wykorzystać schody do przechowywania różnych artykułów?

Każdy dom potrzebuje jak najwięcej miejsca, do przechowywania (nawet rzadko używanych) przedmiotów. Na szczęście, często zaniedbywana, przestrzeń pod schodami idealnie się do tego nadaje. Można łatwo wbudować tam dodatkowe szuflady i szafki, które znacząco pomogą w organizacji naszej przestrzeni.

Pomieszczenie na rower

Wiele osób, zwłaszcza mieszkańcy miast, zmagają się z koniecznością znalezienia dobrego miejsca do przechowywania roweru. Wymarzone do tego pomieszczenie może być jednak bliżej, niż moglibyśmy przypuszczać. Wystarczy zerknąć pod schody naszego domu.

Ukryta spiżarnia

Każdy kucharz marzy o własnej spiżarni - pomieszczenia wypełnionego półkami, uginającymi się od konserwowanych przetworów, składników do gotowania i wszelkiego rodzaju pomocy kuchennych. Marzenia te mogą zostać zrealizowane, dzięki wykorzystaniu przestrzeni pod schodami. Duże drewniane drzwi i pomysłowo urządzone wnętrze nadadzą temu pomieszczeniu niepowtarzalny klimat.

Reklama

Mała szatnia

Pomieszczenie pod schodami może być również idealną szatnią - miejscem gdzie dzieci mogą zostawiać wszystkie swoje rzeczy np. po wycieczce do parku. Wmontowane w ściany haczyki posłużą do zawieszania kurtek i płaszczy, natomiast niewielkie szuflady będą idealnym miejscem do przechowywania kapeluszy, rękawiczek i szalików.

Skrytka

Jest to idealne miejsce dla wszystkich przedmiotów "sezonowych", takich jak sprzęt kempingowy, czy też światełka świąteczne. Może też okazać się bardzo pomocne podczas domowych zabaw w chowanego.

Miejsce na akcesoria kuchenne

Przestrzeń ta może być ciekawym miejscem na wyeksponowanie naszych akcesoriów kuchennych i książek kucharskich. Podobne przedmioty idealnie komponują się z, górującymi nad nimi, eleganckimi schodami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: schody
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy