Reklama

Reklama

Nie dawaj tego mamie! Najgorsze pomysły na prezent

Chcesz sprawić swojej mamie wyjątkowy prezent na Dzień Matki? Nie szalej z kreatywnością. Czasem mniej znaczy lepiej. Oto kilka prezentów, których nie powinno się dawać na Dzień Matki.

Dzień Matki to piękne święto, w którym okazujemy wdzięczność naszym rodzicielkom. Warto w tym wyjątkowym dniu podarować mamie coś, co sprawi jej mnóstwo przyjemności. Sprawdź, czego nigdy nie powinno kupować się na prezent z okazji Dnia Matki.

Najgorsze pomysły na prezent na Dzień Matki - krem na zmarszczki

Są różne mamy - młode, starsze, z poczuciem humoru i takie bez dystansu do siebie. Jeśli twoja mama często podkreśla, że czuje się młodo, lepiej nie kupuj jej kremu na zmarszczki. To będzie, jak wbicie noża w plecy. Nie dawaj jej znać, że wygląda na swój wiek - nie chcesz przecież awantury w Dzień Matki.

Sprawdź także: Dzień Matki 2022: kiedy wypada w Polsce i na świecie?

Reklama

Nie dawaj tego na Dzień Matki - waga

Usłyszałaś ostatnio, że twojej mamie zepsuła się waga i chcesz jej pomóc? To świetnie! Lepiej jednak podarować ją bez okazji, a nie jako prezent na Dzień Matki. Dając komuś wagę na prezent, sugerujemy, że tu i tam ma ciut za dużo. To może sprawić przykrość twojej mamie. Jeśli chcesz koniecznie kupić na prezent wagę, lepiej zdecydować się na tę kuchenną.

Najgorszy prezent na dzień matki - skomplikowane urządzenie

Jeśli twoja mama ma już swoje lata i nie najlepiej radzi sobie z nowinkami elektronicznymi, lepiej unikać zakupu gadżetu, który będzie sprawiał jej kłopot. Jeśli chcesz podarować na dzień matki smartwatch lub urządzenie kuchenne o skomplikowanej obsłudze, lepiej najpierw zaprogramuj sprzęt w domu. W przypadku urządzeń kuchennych najlepiej będzie przeprowadzić krótki instruktaż. Uważaj jednak na słowa, nie chcesz przecież, żeby twoja mama poczuła się "za głupia" na tego rodzaju sprzęt.

 Zobacz również: Biżuteria na Dzień Matki. Na co zwrócić uwagę?

Nie dawaj tego mamie na prezent - podarunki dla siebie

Jeśli marzy ci się jakiś sprzęt i jesteś w stanie go zakupić, sprezentuj go sam sobie. Twoja mama raczej nie ucieszy się z konsoli do gier lub deskorolki. Jeśli podarujesz jej lampę LED do robienia manicure, a będziesz używać jej częściej niż mama, szybko możesz spodziewać się negatywnej reakcji. Pamiętaj, że to ma być prezent dla mamy, nie dla ciebie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prezenty na Dzień Mamy | najgorsze prezenty | Dzień matki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy