Reklama

Reklama

Prasowanie bez żelazka. Ten genialny trik uratuje cię w podróży

Ilekroć wyjeżdżamy na wakacje, podczas pakowania zastanawiamy się, czy nasz ulubiony element garderoby wygniecie się w walizce. Zdarza się, że w miejscach, do których się udajemy, nie będzie żelazka, a chcąc zaoszczędzić miejsce, nie pakujemy ze sobą tego sprzętu. Jest jednak sprawdzony trik, dzięki któremu na twoich ubraniach nie sposób będzie doszukać się zagnieceń.

Często na wakacjach dostęp do żelazka jest utrudniony. Jeśli przebywamy na campingu, istnieje spora szansa, że pogniecione ubrania nie będą stanowiły żadnego problemu. Co jednak w sytuacji, gdy chcemy wyglądać schludnie, a w hotelowym pokoju na próżno szukać żelazka, które rozprostuje zagniecenia na ulubionej sukience? Istnieje prosty sposób, który zaprezentowała pewna użytkowniczka aplikacji TikTok.

Zobacz również: Najgorszy termin na wakacje w tym roku. Nie planuj wtedy urlopu! 

Jak prasować ubrania bez żelazka?

Jeśli podczas wakacji pragniesz wyglądać nienagannie w niepogiętym ubraniu, ale na podorędziu brakuje żelazka, z pomocą przychodzi prosty trik z Tik-Toka. Jedyne czego potrzebujesz, to suszarka, która jest nieodłączną częścią wyposażenia hotelowej łazienki.

Zobacz także: Co zrobić, by pranie szybciej wyschło? Oto proste triki

Reklama

Wystarczy, że delikatnie zwilżysz swoje ubrania wodą, zwłaszcza w miejscu bardziej widocznych zagnieceń, a następnie wysuszysz je suszarką. Najlepiej czynność tę wykonywać wieszając ubranie na wieszaku, aby uniknąć ryzyka poparzenia się ciepłym strumieniem powietrza w przypadku zbyt bliskiego kontaktu z suszarką. Zagniecenia najlepiej suszyć trzymając suszarkę około 30 cm od materiału. Ten prosty patent na prasowanie ubrań bez żelazka być może uratuje twoje wielkie wyjście podczas tegorocznych wakacji.

Czytaj także: Pozbądź się uporczywych plam w prosty sposób. Oto triki, które ułatwią pranie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prasowanie bez żelazka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy