Reklama

Reklama

Romantyczny piknik zakochanych

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, to najlepsza pora roku do tego, by się zakochać. Wiosenny piknik to świetny pomysł zarówno dla osób, które strzała Amora dopadła już dawno, jak i dla tych, które wszystko mają jeszcze przed sobą.

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, to najlepsza pora roku do tego, by się zakochać. Wiosenny piknik to świetny pomysł zarówno dla osób, które strzała Amora dopadła już dawno, jak i dla tych, które wszystko mają jeszcze przed sobą.


Wspólne kolacje, romantyczne spacery w blasku księżyca czy wyjścia do kina to tradycyjne sposoby na randki i wspólne spędzanie czasu. Wiosenna aura dostarcza nam dodatkowej okazji w postaci fantastycznej pogody i coraz dłuższych i słonecznych dni, nie wspominając już o znacznym przypływie energii, witalności i świetnym samopoczuciu, które trwa niemalże całą dobę. Nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu to wykorzystać.

Czas na afrodyzjak

Najatrakcyjniejszym rozwiązaniem wydaje się właśnie piknik. Bo co może być lepszego od wspólnego jedzenia pyszności przyrządzonych przez nas samych, na dodatek na łonie natury? Warto przy tym podczas wybierania produktów i przygotowywania dań wybrać te, które powszechnie zaliczają się do grupy afrodyzjaków!

Reklama

Możemy zacząć od czerwonego wina, które wpływa relaksująco i odprężająco. Jako danie główne świetnie sprawdzi się makaron ze szparagami, które również mają działanie pobudzające.

Deser? Jest wiele pysznych i powszechnie uwielbianych produktów z tej kategorii, począwszy od truskawek, a na czekoladzie kończąc. Dla ochłody świetnie sprawdzą się lody, najlepiej czekoladowe, a osłody doda bita śmietana.


Miejsce - sielanka

Wybór miejsca, w którym spędzimy romantyczne chwile, jest niezwykle ważny. Dlatego powinniśmy wybrać je wcześniej, żeby nie szukać w stresie i panice wymarzonego i ustronnego "kącika tylko dla nas".

Warto zadbać o to, by nie przeszkadzały nam urocze, ale często głośne dzieci czy męczący zapach kiełbasek grillowanych przez "sąsiadów" tuż obok. Inaczej nasza wymarzona randka szybko może zamienić się w koszmar.

Klasycznie możemy wybrać park, gdzie jest dużo zieleni i kwiatów, gdzie są malownicze alejki niczym z komedii romantycznej. Dobrą alternatywą może okazać się las, gdzie mamy o wiele większe szanse na znalezienie idealnego, pięknego miejsca, które będzie wystarczająco ustronne i intymne.

Nawet najsmaczniejsze jedzenie, w które włożymy całe nasze serce, nie wystarczy, jeżeli zapomnimy o dodatkach. Niezwykle ważne jest to, na czym podamy nasze potrawy i w jakim otoczeniu będziemy je konsumowali.

Warto wybrać ładne, kolorowe i estetyczne naczynia, mogą być też te papierowe. To świetny i niezwykle praktyczny pomysł. Ich duży wybór dostępny jest w sklepach i ich katalogach, które znajdziemy na stronie promocyjni.pl

Niemniej istotne jest to, na czym będziemy siedzieć. Obecnie na rynku znajdziemy dużą ofertę kolorowych, miękkich koców w ciekawe i oryginalne wzory. Nie brakuje też mat, gdyby podłoże okazało się zbyt twarde.

Jeżeli jesteśmy zmotoryzowani, to warto zaopatrzyć się w lekkie, fikuśne i designerskie krzesła, łatwe do przewiezienia.

Zuzanna Mierzejewska

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: afrodyzjaki | promocje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy