Święta Wielkanocne: Przygotuj się z nami!

Do Wielkanocy zostało zaledwie 14 dni. Jak w tym czasie zaplanować porządki, przygotować ozdoby świąteczne, wybrać dania, które pojawią się na świątecznym stole i pamiętać o tym, żeby wysłać życzenia najbliższym? Spokojnie, z nami to możliwe!

Wiemy, że przygotowania do Świąt mogą być stresujące - obowiązków jest sporo, a czasu coraz mniej. Musisz zaplanować świąteczne menu uwzględniając zdanie wszystkich członków rodziny, kupić drobne upominki, przygotować kilka ozdób, dzięki którym dom nabierze świątecznego charakteru.

Dlatego przygotowałyśmy dla Was (kolejnego) świątecznego Ebooka, w którym znajdziecie sprawdzone przepisy na świąteczne dania i wypieki, pomysły na szybkie ozdobienie domu, harmonogram sprzątania oraz gotowe życzenia, które wystarczy rozesłać bliskim. Mamy nadzieję, że dzięki niemu przygotowania będą nie tylko mniej męczące, ale także... przyjemniejsze - zwłaszcza, jeśli do pomocy zaangażujesz domowników. Jeśli mąż wytrzepie dywany i umyje okna, a dzieci zajmą się pisankami, ty znajdziesz trochę czasu na szaleństwo w kuchni - kto wie, może w tym roku na świątecznym stole pojawiają się dania lub ciasta, których jeszcze nigdy nie robiłaś?

Jeśli nasz Ebook okaże się pomocny - pokażcie go mamom, siostrom, koleżankom. Dajcie nam również znać, co Wam się podoba, czego jest za dużo, a czego w tegorocznej edycji zabrakło. Obiecujemy, że z roku na rok nasze świąteczne książeczki będą coraz lepsze - wszystko po to, żeby przygotowania były łatwiejsze, a święta - przyjemniejsze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wielkanoc

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje