Reklama

Reklama

Tajemniczy otwór w kasie samoobsługowej Biedronki. Oto do czego służy

Coraz więcej osób korzysta z kas samoobsługowych w sklepach. Stały się one szczególnie popularne w pandemii, kiedy dzięki nim mogliśmy zrobić zakupy bez kontaktu z kasjerem. Urządzenia tego typu mają jednak różne przyciski i dodatkowe funkcje, o których wie niewiele osób. Jednym z takich małoznanych udogodnień są tajemnicze otwory w kasach samoobsługowych w sklepach Biedronka.

Tajemniczy otwór w kasie samoobsługowej w Biedronce: Kiedy z niego korzystać?

Każdy z nas zapewne doświadczył sytuacji, kiedy podchodząc do kasy samoobsługowej w Biedronce, przed rozpoczęciem zakupów musiał usunąć z drukarki paragon po poprzednim kliencie. Zapewne nam też zdarzyło się zostawić niepotrzebny paragon, gdy nie chcieliśmy go zabierać ze sobą, a nie mieliśmy czasu szukać kosza, do którego moglibyśmy wyrzucić ten świstek papieru, który w takiej sytuacji jest dla nas niczym więcej niż śmieciem. 

Okazuje się, że twórcy kas samoobsługowych, z których korzysta sieć Biedronka, przewidzieli taką sytuację. Wcale nie musimy biegać po sklepie (czy wokół niego), aby znaleźć kosz na śmiecie i pozbyć się zbędnego paragonu. Właśnie w tym celu został stworzony tajemniczy otwór w kasach Biedronki, którego wielu z nas podczas zakupów nawet nie zauważa. 

Reklama

Jeśli zakończymy zakupy i nie chcemy zabierać ze sobą paragonu, wystarczy wrzucić ten kawałek papieru do otworu w kasie. Dzięki temu niepotrzebne paragony nie będą zwisać z drukarek, walać się po koszykach czy innych miejscach przy wyjściu ze sklepu. Prosta i przydatna funkcja, o której warto wiedzieć.

Ograniczanie odpadów to już konieczność. Oto kilka prostych rad >>

Tajemnicze przyciski kas samoobsługowych w Biedronce: Do czego służą?

Kasy samoobsługowe w Biedronce posiadają także tajemnicze przyciski, dzięki którym można przywołać obsługę, zwiększyć głośność komunikatów, zeskanować kartę rabatową czy tarować wagę. Jakie przyciski należy nacisnąć, aby skorzystać z tych funkcji, dowiesz się z naszego artykułu: 

Ukryte funkcje w kasach samoobsługowych: Kiedy z nich korzystać? >>

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | kasa samoobsługowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy