Pamiętasz te hitowe teleturnieje Polsatu? Sprawdź się w naszym quizie

Teleturnieje od zawsze gromadziły przed telewizorami ogrom widzów. Kibicują oni uczestnikom w wygraniu jak najatrakcyjniejszej nagrody. W telewizji Polsat można było obejrzeć jedne z najlepszych w tym formacie programów. Ile z nich pamiętasz? Sprawdź swoją wiedzę na temat teleturniejów Polsatu w naszym nostalgicznym quizie, który przygotowaliśmy z okazji 30-lecia telewizji Polsat

Pamiętasz te teleturnieje Polsatu? Wszyscy je uwielbialiśmy QUIZ
Pamiętasz te teleturnieje Polsatu? Wszyscy je uwielbialiśmy QUIZAgencja FORUMPolsat

Żółci dwieście, zieloni trzysta, mistrzowie va banque. "Oglądaliśmy całą rodziną"

Lubisz teleturnieje? Nie jesteś jedyny. Ich popularność spowodowana jest m.in. tym, że potrafią trzymać w napięciu, jak żaden inny format. Często uczestnicy przez jeden błąd mogą stracić ogromną sumę pieniędzy. W telewizji Polsat emitowano wiele z najpopularniejszych teleturniejów. To właśnie dzięki takim teleturniejom jak "Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka" czy "Gra w ciemno" widzowie pokochali Krzysztofa Ibisza, dziś jednego z najlepszych prezenterów telewizyjnych. Drugim uwielbianym prowadzącym teleturniejów w telewizji Polsat był Zygmunt Chajzer, znany z kultowego "Idź na całość", "Grasz czy nie grasz" czy "Moment prawdy". To jednak nie wszystkie z teleturniejów, które zyskały popularność wśród widzów telewizji.

30. urodziny Polsatu. Pamiętasz Zonka? Tak wygląda teraz!

Telewizja Polsat istnieje od 5 grudnia 1992 roku, a przez lata działalności znacznie powiększyła swoją ofertę i zdobyła szerokie grono odbiorców. Również dzięki swoim kultowym teleturniejom. Obecnie składa się z dostępnych przez całą dobę 39 kanałów, które są oglądane przez miliony Polaków. Jubileuszową Galę z okazji 30-lecia Polsatu na żywo prosto z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, będzie można obejrzeć już 6 grudnia o 20.00 na antenie Polsatu, w serwisie Polsat Go oraz Interii.

Quiz: Te hitowe teleturnieje oglądała cała Polska. Pamiętasz?

Teleturnieje Polsatu biły rekordy popularności. Ile z nich jeszcze pamietasz?

Teleturnieje Polsatu biły rekordy popularności. Ile z nich jeszcze pamietasz?
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas