Reklama

Najlepsze książki 2022 roku - "Kobieta z książkami" Aga Szynal

Koniec roku już za pasem, więc to najlepszy czas na podsumowania. Aga Szynal w podkaście "Kobieta z Książkami" dzieli się pięcioma najlepszymi książkami, które udało się jej przeczytać w mijającym już 2022 roku. Jak sama przyznaje: "Dzisiejszy odcinek będzie zupełnie wyjątkowy. Prawdziwa gratka dla wszystkich książkomaniaczek i książkomaniaków. W czym rzecz? Podzielę się dziś z Wami listą 5 najlepszych książek, które przeczytałam w tym roku". Oto jej zestawienie.

"Kobieta z książkami" - nowy videocast Agi Szynal

"Kobieta z książkami" to nowa propozycja w serwisie Kobieta Interia. W krótkich odcinkach prowadząca, Aga Szynal, opowiada o najbardziej interesujących, oryginalnych, intrygujących i przede wszystkim wartościowych tytułach tworzonych przez kobiety. Skąd taki wybór?  - Choć czytam od zawsze i to bardzo dużo, to dopiero po trzydziestce, po urodzeniu dwójki dzieci zdałam sobie sprawę, że starając się czytać tak zwaną "dobrą literaturę" czytam prawie wyłącznie mężczyzn. I w pewnym momencie zabrakło mi w książkach kawałka mojego, kobiety, doświadczenia. Zaczęłam więc świadomie poszukiwać i znajdować olśnienia. I tymi olśnieniami będę się chciała w moim podcaście dzielić - tłumaczy prowadząca.

Reklama

Aga Szynal to autorka i samowydawczyni powieści "Ja sama". Twórczyni instagramowego profilu o literaturze kobiet: @kobiecasilawsparcia. Dzieli się na nim swoimi olśnieniami dotyczącymi książek pisanych przez kobiety. Koncentruje się na szeroko pojętej literaturze pięknej, ale nie unika również literatury faktu: autobiografii, wywiadów, zbiorów esejów czy felietonów.

Zobacz również: Książki pod choinkę - oto najlepsze propozycje. "Kobieta z książkami" - videocast Agi Szynal

5 najlepszych książek, które przeczytałam w 2022 roku. Aga Szynal "Kobieta z książkami"

Koniec roku to czas podsumowań. W drugim odcinku podcastu "Kobieta z książkami" Aga Szynal dzieli się swoim osobistym zestawieniem - pięcioma najlepszymi książkami, które przeczytała w 2022 roku. Przyznaje:

Cały odcinek podcastu dostępny poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kobieta z książkami | aga szynal | najlepsze książki 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy