Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Brudna robota i dobra zabawa

W Pokaniewie kukurydziane żniwa, a w Plutyczach brudna robota, a po niej zabawa! Co jeszcze zobaczymy w nowym odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie"? Tego dowiecie się, oglądając telewizję FOKUS TV w niedzielę, o godz. 20.15.

W Plutyczach Gienek i Jastrząb przygotowują się do wywozu obornika. Oczyszczanie rozstrząsacza nie przebiega łatwo, więc panowie palą resztki zalegające na pracujących częściach maszyny. Darek i Artur z Moniek pomagają rolnikom w porządkowaniu obornika. Po pracy rywalizują w zawodach na rzucanie widłami do bel siana. 

W Laszkach jesień oznacza przygotowywanie serów wędzonych. Emilka i Karol muszą też przetransportować barana do stadka owiec. Gospodyni liczy, że jagnięta pojawią się w pierwszych miesiącach przyszłego roku. W Pokaniewie Monika wraz z córką zbiera warzywa na rosół. Gospodyni i jej mała pomocnica gotują obiad, a Tomek zajmuje się zbiorami kukurydzy. Posiekaną zwozi na pryzmy.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy