Reklama

Rolnicy. Podlasie.

"Rolnicy. Podlasie": Co wydarzy się nowym odcinku?

Sezonowe prace, opieka nad zwierzętami, wzajemna pomoc i małe radości - tak wygląda codzienność na Podlasiu. Co nowego słychać u gospodarzy z Podlasia? Z jakimi wyzwaniami się mierzą? Jakie snują plany? Tego dowiecie się, oglądając najnowszy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę o godz. 20.15 w FOKUS.TV.

Gienek i Jastrząb karmią krowy sianem. Walek składa im wizytę i prosi o nawóz. Gienek trochę się z nim przekomarza. W końcu dobijają targu i razem jadą do Strabli. Na miejscu Walek wykonuje drogowskaz, który ma stanąć na drodze z Plutycz do jego wsi.

Agnieszka i Jarek z Bronowa pomagają sąsiadowi w wykopkach. Ich praca polega na wyczyszczeniu ziemniaków. W ramach podziękowań otrzymują przydział kartofli. Po zakończeniu pracy pieką kiełbaski nad ogniskiem.

Bogdan z Borowskich Ciborów naprawia wraz z Agnieszką i dziećmi zepsutą ścianę stajni. Wymienia m.in. belki. Sprawczynami szkód są klacze.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy