Reklama
Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy.Podlasie: Co wydarzy się w nowym odcinku?

W nowym odcinku popularnego serialu dokumentalnego przekonamy się, że w gospodarstwie przydają się umiejętności wspinaczkowe, a także dbałość o estetykę. Jakie jeszcze niespodzianki przygotowała dla nas ekipa i uczestnicy programu "Rolnicy.Podlasie"? Tego dowiecie się oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej już w niedzielę o godz. 20.15 w FOKUS.TV.

Andrzej i Sławek, zwany Jastrzębiem, dokarmiają drób ogórkami od Pauliny. Gienek skarży się na przebitą dętkę w rowerze. Andrzej z Jastrzębiem śpieszą z pomocą. Walek nadzoruje pracę. Gienek przyjmuje dwie studentki z innego kraju, które przyjechały na praktyki, i oprowadza je po gospodarstwie. 

W Ciemnoszyjach rolnicy przygotowują okrycia z obciążnikami. Podczas pracy Łukasz podnosi kwestię zakupu sieczkarni. Justyna ma wątpliwości co do tej inwestycji. W końcu się jednak godzi. Agnieszka i Jarek z Ciełuszek odwiedzają z dziećmi Jurka, aby mu pomóc z zamontowaniem kołowrotka przy studni. Wiesia ma zadbać o to, by rolnicy mieli co zjeść po pracy.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy