Rolnicy. Podlasie: Co wydarzy się w nowym odcinku?

W Plutyczach Andrzej, Gienek i Jastrząb czyszczą zabrudzone przez obornik poidła. W gospodarstwie pojawiają się geodeci i dokonują pomiarów za pomocą satelitarnych metod. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20 w telewizji FOKUS.TV.

Co wydarzy się w nowym odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"?
Co wydarzy się w nowym odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"?materiały prasowe

Andrzej przygotowuje się do przebudowy domu. W Haćkach Olek i Michał wypróbowują w polu nową maszynę służącą do bezorkowej uprawy. Dzięki temu sprzętowi ziemia łatwiej wchłania wilgoć.

Zaprzyjaźniony współpracownik przywozi Maćkowi z Kundzicz dwa szczeniaki. W przyszłości będą one strzegły bydło przed wilkami, które są plagą dla rolnika. Gospodarz buduje zagrodę dla nowych zwierząt. Potem wraz z kolegą podcinają kopyta capowi. Dyskutują też o zmianach, które zaszły w ostatnich latach w rolnictwie.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}