Reklama
Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Dobre rady pszczelarza

Tydzień powoli się kończy, a jego świetnym zwieńczeniem będzie z pewnością najnowszy odcinek serii „Rolnicy. Podlasie”. Wraz z Jurkiem dowiemy wiele fascynujących informacji o pszczołach i ich hodowli oraz sprawdzimy, jak zakończył się montaż poideł w gospodarstwie Gienka i Andrzeja. To i wiele więcej tylko w telewizji FOKUS TV.

W 32. odcinku trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie" Andrzej i Gienek domykają sprawę montażu oświetlenia i poideł w oborach dla krów. Pierwszy z mężczyzn ma wątpliwości, czy jego zwierzęta będą rozumiały zastosowanie tych urządzeń, jednak szybko okazuje się, że jedna z podopiecznych już pojmuje, do czego służy poidło. Po skończeniu prac Gienek zaczyna mocno cierpieć z powodu spuchniętej nogi, w związku z czym Jarek zawozi go do lekarza.

Bogdan wraz z dziećmi zajmie się rozbiorem drewnianej chałupy. Rolnik skarży się, iż młodzi nie są zbyt chętni do pracy.

Reklama

Jurek z Ciełuszek kupuje miód od pszczelarza. To okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o pszczołach. Rolnik planuje postawienie u siebie dwóch uli, a pszczelarz zgadza się mu pomóc. Po powrocie na gospodarstwo Jurek ma ręce pełne roboty. Przygotowuje siano pod zbiór i sprawdza stan pastwisk i wodopoju. Tymczasem jego żonę odwiedza chór Koźliki. Panie przyszły na próbę, gdyż czeka je występ na festiwalu pieśni białoruskiej.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 32. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama