Rolnicy. Podlasie: Końskie zdrowie

W premierowym odcinku serii „Rolnicy. Podlasie” emocji nie zabraknie. Już w niedzielę będziemy świadkami skomplikowanego zabiegu weterynaryjnego oraz niecodziennej przygody motoryzacyjnej. Posłuchamy także refleksji jednej z bohaterek dotyczących życia na wsi. To wszystko w telewizji Fokus TV.

Do Bronowa przyjedzie z wizytą weterynarz
Do Bronowa przyjedzie z wizytą weterynarzFOKUS TV

W 35. odcinku trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie" Andrzej, Gienek i Sławek ładują siano na przyczepę. W drodze powrotnej spotyka ich niemiła przygoda - zakopują się w piaszczystej drodze. Ta sytuacja wymaga użycia silniejszego ciągnika. Andrzej bierze sprawy w swoje ręce, a Gienek i Sławek ucinają sobie pogawędkę.

W Pokaniewie sąsiadka pomaga Monice w transporcie cieląt do budek. Następnie rolniczka poznaje działanie maszyny umożliwiającej sprawniejsze pojenie zwierząt. Bohaterka podzieli się także swoimi refleksjami na temat życia kobiety na wsi.

W Bronowie Agnieszka i Jarek robią porządki w stajni dla koni. Weterynarz odwiedza gospodarstwo i przeprowadza trudny zabieg wycięcia nowotworu u jednej z klaczy.

Najnowszy odcinek już w niedzielę o 20:00
Najnowszy odcinek już w niedzielę o 20:00FOKUS TV

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 35. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas