Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Krowy uparte jak osioł

Już w niedzielę kolejny odcinek serii „Rolnicy. Podlasie”, a w nim czekają na nas kolejne niespodziewane zwroty akcji. W Plutyczach bohaterowie spróbują okiełznać nieposłuszne krowy, które, jak twierdzą rolnicy, wyrywają się niczym lwy. Jak skończy się ta potyczka? Dowiemy się już w niedzielę w telewizji Fokus TV.

W 34. odcinku trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie" na zaproszenie Andrzeja Jarek odwiedza Plutycze. Pomoże on koledze w zakolczykowaniu bydła. Niestety ich misja staje się wyjątkowo trudna, gdyż krowy nie chcą współpracować. Uciekają i wyrywają się rolnikom.

W Pokaniewie Tomek zajmuje się sztucznym zapładnianiem swoich krów. Dowiemy się, że importowane od najlepszych byków nasienie trzeba przechowywać w ciekłym azocie. Następnie Tomek i Monika opiekują się nowo narodzonym cielakiem. W obawie przed zdeptaniem przez dorosłe krowy gospodarze zabierają malca w odosobnione miejsce.

Reklama

Karol i Emilka z Laszek idą na pastwisko i załatwiają zaległe sprawy. Podczas nieobecności gospodyni pewne rzeczy zostały zaniedbane.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 34. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy