"Rolnicy.Podlasie". Co wydarzy się w nowym odcinku?

Nauka pszczelarstwa, problemy z traktorem, wizyta weterynarza... co jeszcze wydarzy się na Podlasiu? Tego dowiecie się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20:15 w FOKUS TV.

Ci wydarzy się w nowym odcinku popularnego programu?
Ci wydarzy się w nowym odcinku popularnego programu?materiały prasowe

Andrzej, Gienek i Jastrząb jadą na pastwisko dla koni, gdzie zniszczyło się ogrodzenie. Muszą je naprawić. Maciek z Kundzicz przybywa z pomocą. Agnieszka i Jarek nie mają miejsca w oborze dla kolejnych zwierząt. Sprzedają cielę. Następnie przybywa weterynarz, by sprawdzić, która z klaczy się oźrebi.

We wsi Bolesty starsze małżeństwo, Janusz i Beata Strycharscy, wychowują wnuka Antosia. Artur odwiedza ich gospodarstwo, gdzie zostawił ule do pomalowania i ramki do skonstruowania, by zainteresować małego chłopca pszczelarstwem. Podczas wizyty tłumaczy Antosiowi, jak składać ramki, żeby pszczoły osadziły na niej wosk i miód.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}