"Rolnicy.Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

Gienek, Andrzej i Jastrząb częstują się babką ziemniaczaną Pauliny. Przychodzi Walek, by pomóc uruchomić kopaczkę do ziemniaków, zanim rozpoczną wykopki. Bogdan z Krzyśkiem sprawdzają, czy trawa na ich łąkach nadaje się już do koszenia. Zatrzymują się u Gienka. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiedz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV.

Co wydarzy się w nowym odcinku serii "Rolnicy.Podlasie"?
Co wydarzy się w nowym odcinku serii "Rolnicy.Podlasie"?materiały prasowe

Okazuje się, że kopaczka wymaga naprawy w warsztacie Walka w Strabli. Andrzej ciągnikiem wiezie maszynę do Strabli, a Bogdan zabiera pozostałych samochodem. W warsztacie kopaczka zostaje naprawiona.

Do Jurka i Wiesi przyjeżdżają Agnieszka i Jarek z dziećmi. Agnieszka i jej pociechy pomagają Wiesi przygotować wiązankę kwiatów i ziół, która będzie święcona w cerkwi na święto Wniebowzięcia. Jurek z Jarkiem oczekują na kupców dwóch źrebaków. Konie bardzo się podobają nowym właścicielom. Do Moniki przyjeżdża kuzynka Ewa, która ma jej pomóc zrobić wianki do strojów dożynkowych. Przychodzi Tomek. Na prośbę jego i Ewy Monika prezentuje swoją suknię, jaką uszyła jej krawcowa na uroczystości jubileuszu Związku Podlaskiego.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}