"Rolnicy.Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

Gienek przyjeżdża do Jastrzębia. Ma dla niego pszenicę. Potrzebuje pomocy w wycięciu gałęzi utrudniających wykopki. Walek udostępnia swoją piłę. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV.

Nowy odcinek serii "Rolnicy.Podlasie" w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV
Nowy odcinek serii "Rolnicy.Podlasie" w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TVmateriały prasowe

W Laszkach Emilka i Karol wygradzają specjalny teren dla Florki. Jałówka wkrótce ma się ocielić. Towarzyszy im Laurka. Następnie gospodyni łapie kozę, której róg rośnie nieprawidłowo. Karol pomaga to skorygować. Następnie para urządza konkurs na szybkość w rąbaniu drewna. Wygrywa Karol, ale ma niedużą przewagę.

W Bronowie Jarek i Agnieszka mają gości - Paulinę i jej męża Michała. Dostają od nich dwie kurki. Trzeba podciąć im skrzydła. Paulina i Agnieszka wspominają dawne czasy - są przyjaciółkami ze studiów.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

"Rolnicy.Podlasie": FOKUS.TV, niedziela, godz. 20:00.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}