Reklama

Krystian Ochman o Eurowizji: „Było, minęło”. "Zbliżenia" - Alicja Resich

Gościem najnowszego odcinka podcastu wideo "Zbliżenia" Alicji Resich jest Krystian Ochman – jeden z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia. W rozmowie z dziennikarką opowiedział m.in. o drugiej płycie "Testament" i Eurowizji. Przy okazji zdradził, czy jego serce jest już zajęte.

Alicja Resich - "Zbliżenia": Krystian Ochman o Eurowizji

"Zbliżenia" Alicji Resich to inspirujący goście i szczere rozmowy na osobiste tematy. W cyklu podcastów video osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu. 

W nowym odcinku dziennikarka rozmawiała z Krystianem Ochmanem. Piosenkarz urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych, a więc podczas rozmowy poruszono temat podwójnego obywatelstwa, polskości i nauki języka. 

Reklama

Krystian Ochman opowiedział o początkach przygody ze śpiewaniem, a także nie zabrakło kilku zdań na temat Konkursu Piosenki Eurowizji, na którym w 2022 roku zajął 12. miejsce. 

Zobacz także: Muniek Staszczyk o wylewie: "Tutaj mnie zachował szeryf, że tak powiem, żebym coś jeszcze zrobił na tym świecie". "Zbliżenia" - Alicja Resich

Krystian Ochman zdradził, kto skradł jego serce

Alicja Resich podczas rozmowy zapytała piosenkarza o jego życie uczuciowe. Krystian Ochman na pytanie, czy jego serce jest zajęte, odpowiedział niemal bez zastanowienia. 

Zobacz także: Joanna Kołaczkowska o depresji: "Płakałam, potrafiłam płakać bardzo długo". "Zbliżenia" - Alicja Resich

Piosenkarz przyznał, że obecnie skupia się na muzyce. Wyznał, że nawet dwa dni przed koncertem koncentruje się tylko na występie. Dodał, że chce wprowadzić zmiany do swojego życia. Jak się okazuje, częściowo dotyczą one wyglądu. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Resich | Podcast zbliżenia alicja resich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama