Reklama

Magda Boczarska po raz kolejny łamie stereotyp. Szczera rozmowa o kobiecie po 40.

W najnowszym odcinku podcastu video Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka gościła Magdalenę Boczarską - aktorkę znaną m.in. z filmów "Sztuka kochania", "Różyczka", oraz "Heaven in hell" - ten ostatni tytuł trafi do kin 10 lutego. Jego produkcją zajęli się twórcy hitowego obrazu "365 dni". Magdalena Boczarska opowiedziała Katarzynie Zdanowicz m.in. o tym, czym ten film będzie różnił się od innych polskich erotyków, dlaczego zdecydowała się w nim zagrać oraz jak odnajduje się w roli starszej partnerki w związku - zarówno w kinie, jak i w życiu prywatnym. Cały odcinek podcastu jest dostępny poniżej.

"Heaven in hell - kolejne" "365 dni"? "Dwa zupełnie różne obrazy". Magdalena Boczarska u Katarzyny Zdanowicz

Magdalena Boczarska jest znana z kontrowersyjnych ról filmowych. Kilka lat temu głośno było o filmie "Sztuka kochania", gdzie Boczarska odegrała rolę Michaliny Wisłockiej — autorki pierwszego w Polsce poradnika seksuologicznego. Boczarska zagrała również w filmie "Różyczka", gdzie wcieliła się w rolę kochanki starszego pisarza. Tym razem Magdalena Boczarska w filmie "Heaven in Hell" odgrywa rolę kobiety sukcesu, która zakochuje się w młodszym od siebie o 15 lat, przystojnym Maksie. Film ten jest kolejną produkcją twórców filmu "365 dni", który, pomimo hitowej oglądalności, nie zaskarbił sobie uznania krytyków. Co więc skłoniło Magdalenie Boczarską do zdecydowania się na zagranie w "Heaven in hell"? Katarzynie Zdanowicz wyjawiła:

Reklama

Następnie to właśnie agentka Magdaleny Boczarskiej miała zachęcić ją do zastanowienia się nad propozycją, ponieważ ta miała ja zaintrygować. Znajomy producent również zmotywował Boczarską do przemyślenia oferty, twierdząc, iż ta produkcja mogła dać aktorce nowe możliwości i wyzwania. Zaowocowało to podjęciem współpracy przez Magdę Boczarską z twórcami filmu "Heaven in Hell".

Kobieta "tą starszą" w związku. "Już czerstwa, zamieni ją na nowszy model". Podcast video "Zdanowicz pomiędzy wersami"

W podcaście video Katarzyny Zdanowicz, Magdalena Boczarska opowiada o własnych doświadczeniach z różnicą wieku w związku - sama jest starsza od swojego partnera o 7 lat. Wyznaje, że mimo niewielkiej różnicy wieku, która pewnie nie zostałaby nawet zauważona, gdyby to partner był starszy, zdarza się jej zmagać z hejtem na ten temat. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz mówi:

Cały odcinek:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy