Reklama

Dobre wieści! Przypływ gotówki dla trzech znaków zodiaku

To nie są dobre czasy dla naszych portfeli. Na szczęście bywają okresy, w których szczęście sprzyja nam bardziej i taki właśnie zbliża się dla trzech znaków zodiaku. Na co zwrócić uwagę, jak wykorzystać ten czas, żeby wyciągnąć jak najwięcej korzyści? Radzi wróżka Anne.

Horoskop finansowy - RYBY

Początek tygodnia zachęci cię do poszukiwania nowych perspektyw. W pracy na etacie będziesz starał się podejmować takie działania, które pozwolą ci na dodatkowy rozwój. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą będą musiały zmierzyć się z własną iluzją, która do tej pory była tylko złudzeniem. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny uważać,  bo ktoś może chcieć je wykorzystać do osobistych celów. W sprawach finansowych więcej szczęścia, bo na koncie pojawią się dodatkowe pieniądze.

Polecamy: Horoskop tygodniowy: obietnice i rozstania. Truskawkowy Księżyc namiesza

Reklama

Horoskop finansowy - BYK

Czerwcowa aura zachęci cię do otwarcia się na nowe możliwości. W pracy na etacie czeka cię wiele rozmów, które mogą być bardzo owocne. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny skupić się na rozwinięciu social mediów, jeśli zależy im, by ich firma była bardziej rozpoznawalna. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą rozczarowane propozycjami, jakie zostaną im zaoferowane. W sprawach finansowych otrzymasz dobre wiadomości.

Horoskop finansowy - LEW

Aura tego tygodnia zachęci cię do aktywnego działania na planie materialnym. W pracy na etacie będziesz usatysfakcjonowany tym, co robisz. Od środy wyznaczysz sobie nowe cele do których będziesz śmiało dążył. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą powinny skupić się na lepszej współpracy z klientem. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia w zależności od tego jaki nakład sił włożą w poszukiwania, takich mogą spodziewać się rezultatów. Pieniądze tego tygodnia będą miały się dobrze. Uważaj jednak na zbyt impulsywne zakupy, a w marketach unikaj promocji.

Zobacz też: Tygodniowy horoskop finansowy - ostrzeżenie dla trzech znaków zodiaku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop finansowy | horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy