Reklama

Wróżka Anne zdradza, co wydarzy się w najbliższych dniach. Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na 23-29 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się w najbliższych dniach? Co może zaskoczyć nas w pracy czy w związku? Jakie rady ma dla nas wróżka Anne? Sprawdź.

  • Barana w tym tygodniu może liczyć na pozytywne wydarzenia. To także pozytywny czas dla Byków.  Bliźniętom trudno będzie pogodzić się z wydarzeniami, które nastąpią. 
  • Przed Rakami spokojny tydzień.  Majowa aura zapewni Lwom dobry nastrój, a Panny czeka zaskakujący czas. Wagi w tym tygodniu mogą nie mieć najlepszego nastroju. 
  • Aura tego tygodnia przyniesie ważne wskazówki dotyczące kariery Skorpiona. Dla Strzelców to będzie beztroski czas. Koziorożcom najbliższe dni to intensywny czas w miłości. Wodnik będziesz musiał zmierzyć się ze zmianami, które trzeba wprowadzić w życie. To nie będzie łatwy tydzień dla Ryb.
  • W naszym serwisie znajdziecie również horoskop dzienny

Reklama

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) BARAN 

W pracy poczujesz, że stoisz na pewnym gruncie i wreszcie przestaniesz się martwić o swoją przyszłość. Zajęte Barany będą zadowolone z atmosfery, jaka panuje w ich relacji, bo skończą się kapryśne sytuacje. Wolne zaś, zamiast oczekiwać miłości, powinny wyruszyć na jej poszukiwania. W weekend będziesz musiał zmienić swoje plany, bo wydarzą się sytuacje, których się nie spodziewasz. 

Sprawdź również: Imiona największych pechowców

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) BYK

W pracy wszystko potoczy się zgodnie z twoimi planami i nic cię nie zaskoczy. Byki będące w stałej relacji mogą liczyć na lepsze zrozumienie. Osoby spod tego znaku poszukujące swojej drugiej połowy aktualnie są w czasie wyznaczania priorytetów, które przyciągną właściwą osobę. W weekend możesz liczyć na udane spotkania towarzyskie. 

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) BLIŹNIĘTA

W pracy szef skrytykuje twoje postępowanie, zarzucając ci brak kompetencji. Zajęte Bliźnięta zatracą się w romansie, który szybko wpłynie na wierzch. Wolne zaś będą miały czas poznać kogoś, kto zrozumie ich zmienną naturę. W weekend dobrze ci zrobi relaks na świeżym powietrzu.  

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) RAK

W pracy wszystkie swoje zadania wykonasz na czas i będziesz mógł już w piątek spokojnie wypoczywać. Zajęte Raki pozbędą się wątpliwości co do wierności partnera, dzięki czemu wspólne chwile znów staną się przyjemne. Wolne zaś mogą mieć szczęście, bo na ich drodze stanie właściwa dla nich osoba. W weekend udadzą się wszelkie wycieczki. 

Sprawdź również: Te znaki zodiaku nie lubią ludzi

Horoskop tygodniowy LEW

W pracy będziesz dobrze czuł się w miejscu, które aktualnie zajmujesz, a obowiązki będą lekko ci szły. Zajęte Lwy powinny być bardziej konsekwentne w swoich postanowieniach i uparcie dążyć do odbudowania relacji partnerskich. Wolne zaś powinny z wdzięcznością pożegnać się z przeszłością i przestać o niej rozpamiętywać. W weekend udadzą się zakupy. 

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) PANNA

W twoim życiu ponownie pojawi się ktoś, kto dawno temu z niego znikł.  Zajęte Panny będą musiały wyjaśnić nieporozumienia, które przyniosą w ich relacji ciche dni.  Wolne zaś zostawią mury za sobą i otworzą serce dla kogoś, kto będzie w ich życiu mile widziany. W pracy spodziewaj się awansu lub podwyżki pod warunkiem, że wcześniej czyniłeś kroki w tym kierunku. 

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) WAGA

W pracy wszyscy będą cię irytować i trudno będzie ci wysiedzieć. Będziesz musiał jednak sobie z tym poradzić i doprowadzić swoje emocje do porządku. Zajęte Wagi będą miały wrażenie, że dochodzą do punktu kumulacyjnego i nie dadzą rady wytrzymać w swoim związku już ani jednego dnia dłużej. Wolne zaś powinny być bardziej swobodne w poszukiwaniu miłości.

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) SKORPION

W pracy dostaniesz informacje, które należy w szybkim czasie wykorzystać i nie wahać się z podejmowaniem decyzji. Zajęte Skorpiony dobrze będą czuły się w związku, i zadbają o to, by wytworzyć romantyczne chwile. Wolne zaś w niedługim czasie mają szansę spotkać kogoś, kto będzie miał głębokie znaczenie dla ich życia. 

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) STRZELEC

W pracy staniesz przed wyzwaniem, które należy podjąć, bo będzie ono dla ciebie zwycięskie. Zajęte Strzelce mogą liczyć na tydzień wypełniony miłością, a czas ze sobą spędzony będzie bardziej romantyczny niż zwykle. Wolne zaś zbliżą się do kogoś, ktoś wcześniej wpadł im w oko. W weekend odpoczniesz w plenerze, gdzie szybko zregenerujesz siły. 

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) KOZIOROŻEC

Zajęte Koziorożce będą albo się kochać, albo nienawidzić. Trudno im będzie rozpoznać własne uczucia. Wolne zaś staną przed możliwością powrotu do przeszłości, nie skorzystają jednak z niej, bojąc się ponownej porażki. W pracy będzie dobrze ci szło w handlu, a w sprawach trudnych wykażesz się przytomnością umysłu. W weekend zwolnij  i odpocznij. 

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) WODNIK

Otwórz oczy i popatrz w przyszłość, wcale nie rysuje się ona w czarnych barwach. Wodniki będące w stałych relacjach, staną przed faktem dokonanym związanym z rozstaniem. Wolne zaś mogą liczyć na poznanie kogoś, kto je uskrzydli. W pracy pojawi się pożądany obrót spraw.  W weekend odpoczniesz w domowym zaciszu. 

Horoskop tygodniowy (23-29.05.2022 r.) RYBY

W pracy nie będziesz mógł poradzić sobie z trudnymi zadaniami, które są ponad twoje siły, ale wstyd ci będzie prosić o pomoc. Zajęte Ryby mogą mieć sporo miłych chwil, ale też nie zabraknie intensywnych sporów. Wolne zaś wybierając potencjalnego partnera,  powinny mierzyć siły na zamiary. W weekend zadbaj o urodę. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy