Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie. Co wydarzy się w nowym odcinku programu?

Na Podlasie zawitała wiosną, a wraz z nią zmiany. W gospodarstwie Emilki na świat przyszła jałówka. Jakie jeszcze zmiany i niespodzianki czekają dzielnych gospodarzy z Podlasia? Tego dowiecie się oglądając kolejny odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20 w FOKUS TV.

W Plutyczach Andrzej, Gienek i Jastrząb wyprowadzają konie na letnie pastwiska.

Paulina poświęca palemką zwierzęta. W drodze dochodzi do zaskakującego wydarzenia. Podczas powrotu do domu gospodarze śpiewają piosenki. 

W Laszkach Emilka opiekuje się gąskami, które niedawno się wykluły, i oddziela młode owieczki od matek, by je zakolczykować. Także jedna z krów urodziła cielę. Emilka i Karol są bardzo zadowoleni, że to jałówka.

Karol i Krzysztof kładą dach na przyszłej serowarni. Jurek i Wiesia z Ciełuszek spodziewają się gościa - Artura. Ma on przywieźć ule. Podczas montażu hodowca wymienia sposoby wabienia pszczół.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy