Reklama

Reklama

Rolnicy.Podlasie. Na Podlasiu pierwsze prace polowe i pierwsze kłopoty

Rolnicy z Podlasia na nudę nie narzekają. Przed nimi kolejne wyzwania. Pierwsze prace polowe i pierwsze kłopoty ze sprzętem - a naprawa niestety nie idzie zbyt gładko. Co tym razem wydarzy się w 18. odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie"? Oglądajcie najnowszy odcinek programu, już w niedzielę o godz. 20, w FOKUS TV.

Rolnicy Podlasie. "Dzisiaj rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, księgowym, biologiem"

Rolnicy.Podlasie to serial dokumentalny, który ukazuje życie i pracę rolników. Wraz z rozwojem technologii i innych dziedzin zmienia się sposób funkcjonowania ludzi związanych z uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Tłem opowieści o ich życiu i pracy jest wielobarwne Podlasie, w którym dochodzi do zazębienia się ze sobą kultur. 

 Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem.

Zobacz również: Rolnicy. Podlasie: Ciężkie chwile w gospodarstwie  

Reklama

Rolnicy.Podlasie - sezon 4

Wraz z rozpoczęciem 2022 roku rozpoczął się także nowy sezon serialu Rolnicy. Podlasie. Dokumentaliści wrócili do północno-wschodniej Polski, aby ukazać dalsze zmagania dobrze znanych nam bohaterów. Twórcy wrócili na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. A widzowie mogą to oglądać w każdą niedzielę o 20.00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Zobacz: Rolnicy.Podlasie. Zwierzęta na pierwszym miejscu

Rolnicy. Podlasie - odcinek 18. Zapowiedź

18. odcinek serialu Rolnicy. Podlasie już w niedzielę, 1 maja. A w nim: w Plutyczach Jastrząb, Gienek, Andrzej wymieniają uszkodzone łożysko w ciągniku. Walek nadzoruje pracę. Podczas naprawy opowiadają sobie dowcipy. W Bronowie Agnieszka i Jarek wraz z kolegą oczyszczają obory i wymieniają ściółkę w boksach jałówek. Należy to robić co drugi dzień. W Ciemnoszyjach Łukasz wyczesuje łąki z nieużytecznych traw, by przygotować ziemię pod zasianie roślin motylkowych. Testuje też sprzęt do analizy gleby umożliwiający szybkie otrzymywanie wyników. Pomaga mu Justyna.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy