Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Niezwykłe spotkanie z miłośnikiem programu

"Rolnicy. Podlasie" to program, który od wielu sezonów cieszy się sympatią telewidzów. A co się dzieje, gdy do chodzi do spotkania fana z bohaterem programu? O tym przekonacie się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20 w FOKUS TV.

Gienek i Jastrząb składają wizytę Walkowi. Przynoszą zepsuty szpikulec potrzebny do pracy na roli. Walek go naprawia. Po powrocie do swojej wsi Gienek i Jastrząb orientują się, że muszą jechać po ropę, gdyż zaczyna brakować jej w ciągniku. Idą z kanistrami na stację benzynową. Tam znajdują podwózkę z powrotem do Plutycz. Kierowcą jest widz programu. Gienek daje mu w podzięce jajka.

W Kundziczach Maciek i Ukrainiec Igor organizują drapak dla byka, który jako jedyny ze stada nie pasie się w lesie. Muszą również naprawić drogę w gospodarstwie Maćka.

Reklama

W Laszkach Emilka wraz z Karolem chcą po raz pierwszy osiodłać dwuletniego Zefira. Koń jest dosyć posłuszny. Gospodyni decyduje się go dosiąść. Mimo początkowej nerwowości zwierzęcia wszystko idzie zgodnie z planem. Karola zachęca to do nauki jazdy konno. Następnie para przygotowuje daszek dla kaczki, która niedawno zniosła jaja. Dyskutuje również na temat wychowania córki. 

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20 - tylko w telewizji FOKUS TV.materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy