Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Wielkie porządki w gospodarstwie

Rolnicy z Podlasia nie zwykli narzekać na nudę i cały czas mierzą się z nowymi wyzwaniami. Przed nimi kolejne porządki - Andrzej, Gienek i Sławek zamierzają wywieźć niepotrzebnie zajmujące przestrzeń rzeczy. Co oprócz tego wydarzy się w 19. odcinku serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie"? Oglądajcie już w niedzielę o godz. 20 w FOKUS TV.

Rolnicy Podlasie. "Dzisiaj rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, księgowym, biologiem"

Rolnicy. Podlasie to serial dokumentalny, który ukazuje życie i pracę rolników. Wraz z rozwojem technologii i innych dziedzin zmienia się sposób funkcjonowania ludzi związanych z uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Tłem opowieści o ich życiu i pracy jest wielobarwne Podlasie, w którym dochodzi do zazębienia się ze sobą kultur. 

Zobacz również: Rolnicy. Podlasie: Ciężkie chwile w gospodarstwie  

Rolnicy.Podlasie - sezon 4

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. Widzowie mogą to oglądać w każdą niedzielę o 20.00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Reklama

Zobacz również: Rolnicy.Podlasie. Na Podlasiu pierwsze prace polowe i pierwsze kłopoty

Rolnicy.Podlasie - odcinek 19. Zapowiedź

19. odcinek serialu Rolnicy. Podlasie już w niedzielę, 8 maja. A w nim: Andrzej, Gienek i Sławek robią porządki. Zamierzają wywieźć niepotrzebnie zajmujące przestrzeń rzeczy, m.in. lodówkę. Siostra Andrzeja również chce się pozbyć niektórych przedmiotów. Następnie rolnicy przygotowują się do karmienia i czyszczenia klaczy. Bogdan i dzieci toczą bitwę na śnieżki. Gospodarz wraz z Krzyśkiem przyzwyczaja do chodzenia w zaprzęgu nową klacz. Bogdan świętuje urodziny. Agnieszka ma dla niego tort. Monika i jej znajome ozdabiają wieniec, który ma stanowić dekorację przydrożnych krzyży - katolickiego i prawosławnego. Tomek i Wiesiek przenoszą małego cielaczka do innej zagrody. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy