Reklama

Reklama

Macierzyński będzie krótki

Już dwa miesiące po porodzie wróci do pracy. Anna Dereszowska (34) jeszcze nie urodziła, a już układa zawodowy grafik na jesień.

Aktorka, która jest w ósmym miesiącu ciąży, zamierza pojawić się w teatrze pod koniec września - zagra wtedy w sztuce "Zwariowana terapia" w warszawskiej Komedii. Co więcej, na początku lipca, czyli w ostatnich dniach ciąży, jedzie na festiwal gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie wystąpi w spektaklu Teatru Polskiego "Cygan w Polskim. Życie jest piosenką".

Jak widać, o żadnym zwolnieniu tempa nie ma mowy. Tylko w ostatnim tygodniu czerwca Dereszowską można było zobaczyć w aż trzech przedstawieniach na deskach Komedii - dzień po dniu! Najwyraźniej aktorka czuje się na tyle dobrze, że potrafi sprostać wyzwaniom aktorskim.

Reklama

Czy jednak dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu, aby dojść do siebie po porodzie? Na szczęście dziećmi zajmie się partner gwiazdy, fotograf Daniel Duniak, który ma ostatnio więcej wolnego czasu i już teraz poświęca go Lenie (7), córce Anny i Piotra Grabowskiego.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy