Reklama

Reklama

One kochają diamenty!

Nic tak nie podkreśla urody kobiety jak piękna biżuteria. Wiedzą o tym sławne piękności. Te gwiazdy nie potrafią wprost żyć bez diamentów!

Boska Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny. Dzisiejsze celebrytki zgadzają się z tą tezą i chętnie pokazują się w diamentowej biżuterii. Ale nie łudźcie się - rzadko która jest jej posiadaczką. Najczęściej wypożyczają je od firm jubilerskich. Niektóre gwiazdy na noszeniu diamentów potrafią nawet zarobić! Podczas tegorocznej gali Oscarów Anne Hathaway zainkasowała siedemset tysięcy dolarów za to, że włożyła naszyjnik od Tiffany'ego! Nie było chętnych, żeby zrobić to za darmo?

Reklama

Patrzcie na mnie

Na jednym z pokazów mody Bar Refaeli (26) miała na sobie wyjątkowe brylantowe kolczyki w białym złocie. Nic dziwnego, że pokochała ich luksusowy blask. Teraz śliczna modelka na każdej imprezie pojawia się w diamentowej biżuterii. A zachwyceni panowie i zielone z zazdrości panie nie mogą oderwać od niej wzroku!

Mój talizman: diament

Gwiazda country Taylor Swift (21) głęboko wierzy, że diamenty przynoszą jej szczęście. "Nie ma chyba gali, na której nie miałabym diamentowych kolczyków" - chwali się piosenkarka. Czy faktycznie przynoszą jej szczęście, trudno ocenić, ale z całą pewnością dodają Taylor blasku.

Ktoś przebije mój naszyjnik?

Kiedy w 2008 roku Nicole Kidman (44) pojawiła się na oscarowej gali w 1400-karatowym naszyjniku L'Wren Scott, wzbudziła sensację. I co z tego, że nie była nawet nominowana do prestiżowej nagrody? Tego wieczoru nie było chyba damy, która mogłaby z nią konkurować. Aktorka lśniła jak najjaśniejsza gwiazda!

Jestem diamentoholiczką

Miłość do diamentów wpędziła Naomi Campbell (41) w nie lada kłopoty. Rok temu stanęła przed sądem w Hadze, tłumacząc się z podarunku od prezydenta Liberii, oskarżonego o handel bronią i diamentami. "Tak, kocham diamenty i nie będę udawała, że jest inaczej" - wyznała dziennikarzom.

Uwielbiam błyszczeć

Gdziekolwiek się pojawia, zawsze jest obwieszona drogocennymi świecidełkami. Paris Hilton (30) mawia: "Kocham błyszczeć! To bardzo sexy". Uważa, że diamenty pasują nie tylko na wieczór. "Po co się ograniczać" - mawia.

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 sierpnia!

Show
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | diamenty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy