Reklama

12 dziwnych, według kobiet, zachowań mężczyzn

Spotkanie nowego faceta, może być ekscytujące i przynieść ze sobą wiele przygód i korzyści. Początek związku przynosi nowe, a czasami i dziwne wyzwania. Mężczyźni w obecności dziewczyny, która im się podoba potrafią zachowywać się naprawdę dziwnie. Oto lista 12 dziwnych zachowań mężczyzn. Jednak dziewczyny pamiętajcie o tym, że ich intencje są dobre.

Nagabywanie

Kiedy podobasz się chłopakowi, ale nie wie on, jak ma zwrócić na siebie twoją uwagę, to zaczyna cię nagabywać i nagle pojawia się w każdym miejscu, do którego byś nie poszła. Niestety jest to przerażające, szczególnie kiedy jesteś na przykład w zatłoczonym klubie, a on i tak jest w stanie cię znaleźć. Czasami może być to urocze, jednak innym razem jest to irytujące i dziwne, ponieważ kto chciałby być ciągle śledzony. Tak więc, drogi chłopaku odważ się powiedzieć chociaż „cześć”.

Mówienie o innej dziewczynie

Dobra, wiemy już, że miałeś inną dziewczynę, ponieważ najwyraźniej nie możesz przestać o niej gadać. Twoja obsesja na jej punkcie jest uciążliwa, więc jeśli aż tak bardzo za nią tęsknisz, to spróbuj do niej wrócić. A nie, czekaj może ona też była przerażona twoim dziwnym zachowaniem. Czasami lepiej jest nie mówić nic i uporać się z poprzednim rozstaniem, aby móc spotykać się z inną dziewczyną.

Reklama

Głaskanie dziewczyny po twarzy

W każdym innym przypadku pieszczoty takie jak trzymanie się za ręce, głaskanie po policzku żony, czy długie godziny patrzenia sobie w oczy są urocze i sprawiają, że masz motylki w brzuchu. Jednak jeśli takie zachowanie wychodzi od kogoś, kogo dopiero poznałaś i tylko z nim rozmawiasz, to już jest przerażające. Możesz myśleć, że głaszcząc ją po twarzy, wydajesz się jej kochany, jednak jesteś śmieszny i niektórzy mogą pomyśleć, że za bardzo się śpieszysz. Pamiętaj, że przez kilka pierwszych randek lub dłużej powinieneś trzymać ręce przy sobie, aż do momentu, kiedy dziewczyna zacznie ci wysyłać sygnały, że jest na to gotowa.

Wyglądasz jak moja eks

Nie, nie, nie. Nawet jeśli dziewczyna, z którą się spotykasz, wygląda identycznie jak twoja eks, to nie mów jej o tym, a także uprzedź swoich znajomych, aby tego nie robili. Żadna dziewczyna nie chce słuchać tego typu komplementów, ponieważ może wyglądać to tak, jakbyś nie uporał się z poprzednim rozstaniem i chciał spotykać się z dziewczyną, która przypomina twoją byłą. Jeszcze jedna rada na przyszłość: upewnij się, że nie masz żadnych zdjęć swojej byłej dziewczyny w widocznym miejscu.

Dotykanie z zaskoczenia jej karku

Z nieznanych przyczyn, niektórzy faceci lubią z zaskoczenia złapać dziewczynę za kark i zacząć ją masować. Jest wiele przyczyn, dla których nie jest to mile widziane, jednak głównymi z nich są:

-Nie jesteśmy psami, które mają nadmiar skóry na karku i ciągnięcie za nią nie jest przyjemne, a czasami jest wręcz bolesne.

-Nie prosiłyśmy o pseudo-masaż, a ty nie jesteś wykwalifikowanym w tym kierunku specjalistą.

Wiemy, że starasz się być miły, jednak w tym wypadku mówimy „nie”.

Spoglądanie z daleka

Dobra, wiemy, że patrzysz dlatego, że spodobałyśmy się tobie i rozważasz ryzyko podejścia do nas. Niestety, zanim zostanie uznane to za urocze, to najpierw jest to uznane za dziwne i przerażające. Kiedy zostaniesz przyłapany, to spuszczasz wzrok na dół, jednak kiedy nadal się patrzysz, to nie wiadomo czy uznać to za oznakę pewności siebie, czy bardziej jako niekomfortową sytuację, w której patrzy na ciebie jakiś świr?

Zbyt dużo komplementów

Dotarłeś do etapu pierwszej randki, więc możesz się odrobinę rozluźnić i przestać obsypywać nas tyloma komplementami. Oczywiście są one pochlebiające i miłe, jednak z czasem stają się irytujące. Jeśli cały czas prawisz dziewczynie komplementy i nie starasz się utrzymać z nią rozmowy, to można łatwo wyciągnąć wniosek, że jesteś bardziej zainteresowany wpatrywaniem się w jej różne części ciała, niż jej poznaniem.

Pytanie o doświadczenia seksualne

Z iloma facetami byłaś? Jaka jest twoja ulubiona pozycja? Jesteś dobra w grze wstępnej? To tylko niektóre z dziwnych pytań, które niektórzy faceci zadają na pierwszej randce. Poza tym sam fakt, że już myślisz o seksie, jest irytujący, a jeszcze bardziej niepokojący jest wyraz twojej twarzy, kiedy zadajesz te pytania. Zachowaj je na moment, kiedy będziesz już w związku z dziewczyną.

Pisanie SMS-ów i udawanie, że zostały wysłane przez przypadek

Czy dostałaś kiedyś SMS od chłopaka, który ci się podoba, a po odpisaniu otrzymałaś wiadomość, że ten SMS nie był do ciebie? Nie jesteśmy głupie, opóźnione czy niedouczone, żeby nie domyślić się, że cała ta sytuacja była ustawiona i najwyraźniej masz za dużo wolnego czasu. Wymyślenie czegoś takiego, odbierane jest jako manipulacja i cwaniactwo, a skoro masz tyle czasu, aby siedzieć i wymyślać sposoby na zmanipulowanie dziewczyny, to pomyśli ona sobie, że ma do czynienia z wariatem.

Wpadanie na nią zbyt dużą ilość razy

Sytuacja, kiedy pojawiasz się w miejscu, w którym wiesz, że będzie dziewczyna, która ci się podoba nie jest przyjemna. Szczególnie wtedy, kiedy jest to miejsce takie jak kawiarnia, do której nigdy nie chodziłeś, siłownia, do której nagle masz karnet czy nawet jej własny dom.

Zapoznanie jej zbyt wcześnie z twoimi rodzicami

Jakaś kobieta powinna napisać książkę, w której będzie zawarte 10 rzeczy, których chłopak nie powinien robić, spotykając się z dopiero co zapoznaną dziewczyną. Jedną z rzeczy, która znalazłaby się w pierwszej 5 byłoby niezapraszanie jej na spotkanie z twoim rodzicami po kilku pierwszych randkach, ponieważ nie sprawia to wcale, że czujemy się wyjątkowo. Nie jest to również sposób na powiedzenie jej, jak bardzo ją lubisz i nie interesuje jej, to, że wydaje ci się, że na pewno świetnie będzie dogadywać się z twoją mamą czy siostrą. W ten sposób stawiasz nas w niekomfortowej sytuacji i wydaje nam się, że za bardzo się śpieszysz.

Dodawanie jej do znajomych w każdym portalu społecznościowym

Taka sytuacja uważana jest za internetowy stalking. Jeśli dopiero co poznałeś dziewczynę i zaprosiłeś ją do znajomych na Facebook'u to dobrze, jednak jeśli zrobiłeś to również na Twitterze, Instagramie, Snapchacie i wszystkich innych portalach, to mamy problem. Postawmy sprawę jasno, nie byłeś z nią na ani jednej randce i tak naprawdę nie przeprowadziłeś z nią prawdziwej rozmowy. Zachowując się w taki sposób, zamykasz sobie drogę do potencjalnego związku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: randki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy